Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Alfa – relaxační programy ve stylu Rozmarného léta v Táboře
Zážitky

Penzion Alfa – relaxační programy ve stylu Rozmarného léta v Táboře

Vyzkoušejte víkendové relaxační pobyty plné požitků z výjimečných prožitkových masáží ve stylu Rozmarného léta. Čeká vás několik hodin různých masáží, zábalů a odpočinku. Můžete si sestavit individuální plán.

Penzion Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora – města proslulého bohatstvím historických a kulturních památek. Za návštěvu rozhodně stojí např. radnice, v níž sídlí galerie výtvarného mění a muzeum s expozicemi "Husité", hrad Kotnov a blízké městské opevnění s hradbami, baštami a parkánovou zdí, táborské podzemí (trasa dlouhá 800 m), Jordán – nejstarší údolní nádrž v Čechách z r. 1492, botanická zahrada a Granátová skála.

Známá rekreační zóna nádrže Jordán je vzdálena cca 10 min. chůze. Výhodná poloha penzionu umožňuje také snadný pěší a cyklistický vstup do táborského okolí, proto se penzion Alfa stal vyhledávanou destinací jak pro milovníky víkendových výletů, tak dlouhodobějších dovolených s turistickým i cykloturistickým vyžitím v průběhu celého roku. Kromě individuálních zájezdů je penzion vhodný pro pořádání firemních akcí a akcí cestovních společností. Nabízíme ubytování v deseti pokojích (s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky). Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou. Celková kapacita ubytování je 27 míst. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC), telefon a televizor.

Dále je možnost využití kosmetického a nehtového studia Sedmikráska a masážního Studia blahodárných masáží, které nabízí program masážních a relaxačních procedur pro jednotlivce i páry.
Zobrazit více

Provozovatel

Martin Tlapa - Pension Alfa

Klokotská 118
390 00 Tábor
Tel.:
+420 381 256 165
Email:
art-in@seznam.cz
WWW:
www.pensionalfa.z...
GPS:
49,413009 14,657331
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Toulava
Město:
Tábor
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Zeleného stromu

Restaurace U Zeleného stromu

Tábor, Jihočeský kraj
Restaurace Škochův Dům

Restaurace Škochův Dům

Tábor, Jihočeský kraj