Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Goldie v Táboře – vychutnejte si elegantní a klidnou atmosféru
Restaurace Goldie v Táboře - vychutnejte si elegantní a klidnou atmosféru
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace Goldie v Táboře – vychutnejte si elegantní a klidnou atmosféru

Restaurace Goldie hotelu Nautilus láká na vynikající jídlo a širokou nabídku nápojů. Ochutnejte pestrou paletu českých i mezinárodních specialit. Vysoké stropy a velká okna vytvářejí elegantní a klidnou atmosféru s nádherným výhledem na Žižkovo náměstí v Táboře.
Restaurace Goldie se nachází v přízemní části hotelu Nautilus a nabízí krásný výhled na Žižkovo náměstí v Táboře, takže můžete pohodlně sledovat, kdo jde kolem a co se kde děje. Pro ještě lepší výhled můžete v teplých měsících využít i malou terasu před hotelem. Bohatá výzdoba interiéru je, mimo jiné, zaměřena na nádherná zrcadla a sochy a další předměty od místních řemeslníků a známých českých umělců (včetně Olbrama Zoubka).

Pro posezení si hosté mohou vybrat mezi restaurací, atriem s fontánou, vinárnou a exklusivním prostorem salonku – Gallery. Jídelní lístek zahrnuje pestrou paletu českých i mezinárodních specialit, ve vinném lístku jsou jistě upoutají vína z Nového i Starého světa. Sofistikovaný a současný café bar nabízí výbornou kávu, dobře zásobený koktejlový bar a špičkové místní i mezinárodní víno a pivo.

Ať už si vyberete Goldie, Gallery, atrium nebo café bar, každý z těchto prostor má inspirující atmosféru. Všechny prostory jsou také k dispozici pro pořádání zvláštních oslav a soukromých akcí.
 
Hotel Nautilus byl otevřen v centru Tábora v březnu roku 2006. Svou existencí nezaměnitelným způsobem obohacuje jižní Čechy a zároveň evokuje nový rozměr vnímání standardu.  Ze sklepení s dobovými kamennými pilíři a klenbami vede vstup do labyrintu chodeb pod starým městem.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Škochův Dům

Restaurace Škochův Dům

Tábor, Jihočeský kraj
Restaurace U Zeleného stromu

Restaurace U Zeleného stromu

Tábor, Jihočeský kraj
Hotel Nautilus v Táboře

Hotel Nautilus v Táboře

Tábor, Jihočeský kraj
Pivnice Výčep v Táboře

Pivnice Výčep v Táboře

Tábor, Jihočeský kraj