Úvod > Kalendář akcí > Bal Anat - legendární orientální taneční show v Praze

Bal Anat - legendární orientální taneční show v Praze

Kdy 13. duben 2020 19:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
Bal Anat – orientální taneční show s více jak 50-letou historií přijíždí poprvé do Prahy. Jediné představení tohoto roku se uskuteční v nádherných prostorách divadla Hybernia na velikonoční pondělí, 13. dubna.
Jedinečná show orientálního tance s nejdelší historií na světě. Poprvé byla uvedena v roce 1968 na Renaissance Pleasure Faire v severní Kalifornii, kdy ji vytvořila legendární Jamila Salimpour, jedna z nejvlivnějších a nejinovativnějších tanečnic 20. století.

Bal Anat stojí na křižovatce mezi tradicí a fantazií. Čerpá z kultury a tradic Blízkého východu, Severní Afriky, Malé Asie, Perského zálivu a Levanty. Bal Anat reprezentuje minulost, současnost i budoucnost orientálního tance.

Na pódiu uvidíte bezmála 80 tanečnic a tanečníků ze všech koutů světa v zářivých, bohatě zdobených kostýmech. Během celého večera se Vám představí nepřeberné množství kmenů a stylů, z nichž každý má jiný původ a charakter. I přesto, že má večer tolik jednotlivých částí, funguje dohromady jako dokonalý celek, který nedá Vašim očím odpočinout ani na okamžik!
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 3. 2020