!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Francouzská restaurace Art Nouveau

Francouzská restaurace Art Nouveau

Gurmánská turistika
Francouzská restaurace je typem prestižní výběrové restaurace vysoké kvality ve slohu pražské secese. Kvalitní mezinárodní kuchyně pod vedením šéfkuchaře Patrika Bečváře. Romantické prostředí, doplněné živou klavírní hudbou.
Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě patří k nejnavštěvovanějším v Praze. Její historie se píše již od roku 1912. V současné době zde působí jeden z nejtalentovanějších šéfkuchařů České republiky, pan Patrik Bečvář, který je členem Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky. V posledním ročníku soutěže Kuchař roku České republiky 2017/2018 se umístil na 2. místě. Připravoval menu pro významné osobnosti, mezi nimiž byli např. prezidenti USA George Bush a Barack Obama. Je členem Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky.

Francouzská restaurace Art Nouveau boduje nejen díky své kuchyni, ale i exkluzivnímu prostředí. Pyšní se luxusním secesním interiérem, na jehož výzdobě se podíleli nejvýznamnější čeští umělci včetně Alfonse Muchy. Působivou atmosféru dokresluje živá klavírní hudba.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019