Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Sensa v Senovážné ulici
Gurmánská turistika

Bistro Sensa v Senovážné ulici

Sensa Fine Food Bistro je dostatečně elegantní na důležité pracovní schůzky a zároveň ideálně neformální pro posezení s přáteli. Ochutnejte třeba grilovanou chobotnici s pastinákovým pyré nebo Gyoza dim sum knedlíčky s pomerančovou omáčkou.
Bistro Sensa vzniklo díky naší vášni pro dobré jídlo. Roky zkušeností z vyhlášených restaurací jsme přenesli do přátelského prostředí, kde pod taktovkou šéfkuchaře Zdeňka Křížka ochutnáte variace na recepty z různých koutů světa. Vždy s přáním, aby pro vás každá návštěva byla příjemným zážitkem.

Prémiové suroviny, recepty z celého světa a perfektně zvládnuté řemeslo. To jsou pilíře, na kterých jsme postavili bistro Sensa. Náš šéfkuchař Zdeněk rozumí chutím a kulinářským postupům, manažer Honza ví, jak efektivně řídit provoz podniku. Pečlivě jsme sestavili tým tvořený srdcaři, pro které je host vždy na prvním místě. Věříme, že se naše vášeň pro dobré jídlo promítne do každého pokrmu, který opustí naši kuchyni.

V bistru chceme zúročit naše letité zkušenosti z luxusních hotelů a restaurací, ale zároveň si přejeme, aby se u nás každý host cítil příjemně a uvolněně. K tomu by mělo přispět proměnlivé menu, na kterém najdete kvalitní a do detailu promyšlená jídla inspirované zahraničními kuchyněmi. Doufáme, že se k nám budete rádi vracet a podobu bistra Sensa utvářet společně s námi.

Ubytování a restaurace v okolí