Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Grandiózní polední raut na dostizích chrtů a závodů šlapadel
Gucci milácek tribun
Společenské akce

Grandiózní polední raut na dostizích chrtů a závodů šlapadel

Přijďte si užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě skvělého programu i skvělého jídla servírovaného formou rautu, který si užijete v zázemí přilehlé restauraci. Kdyby Vám byla na na kryté terase zima během chvíle, kdy chrti oběhnou závodní ovál, ohřejete se skvělým svařáčkem, nebo výtečným čajem.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělé zábavy, skvělého jídla servírovaného formou rautu, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře – Motol. Možnost výher jako další příjemný bonus. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo – chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude. Kdyby vám byla na na kryté terase, na tu chvíli co chrti oběhnou závodní ovál, trochu chladno, ohřejete se skvělým svařáčkem, nebo výtečným čajem, či kávičkou, půjčíme vám pléd. Poté můžete využít skvělého zázemí restaurace. 

V ceně vstupného je zahrnuta i možnosti vybrat si z rautového stolu dle libosti výtečné pochoutky naší restaurace – polévka, teplá i studená kuchyně, dezerty, zopakovat si, co vám nejvíce chutná.

Jestliže jste uvyklí sportovat venku bez ohledu na počasí – jistě zajásáte – za co se jindy platí, máte v ceně – t.j. šlapadla velká i malá, v závodu nebo volných jízdách – a zasportujete si sami nebo s rodinou či přáteli – dosytosti. Přijďte si užít jednoho z posledních příznivých dní, dokud ještě nemrzne či nesněží.

Akce – Zimní cena 2014 – ale vám zima nehrozí. Můžete se těšit na:
  • dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína
  • závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (2. jezdec)
  • mazlení s chrty – fotografování s vítězi chrtích dostihů
  • Raut – voňavé speciality restaurace Four Leaf Restaurant – dle libosti
Vstupné: 300,- Kč/osoba, lístek uplatníte v restauraci jako platidlo, děti do 6 let zdarma.
ale pak – vás čeká svělá hostina – rautový stůl se specialitami kuchyně Four Leaf Restaurant. (Nápoje nejsou v ceně). V ceně tohoto balíčku je ještě: – program dostihů chrtů, – tipování na chrty, – půjčovné na šlapací go-kart (šlapadlo).

V sobotu neplatíte půjčovné šlapadel, (které je v jiných dnech zpoplatněno dle ceníku 200,- Kč/1 osobu/30 minut), máte je v ceně konzumačního lístku, který v restauraci "projíte". (V ceně konzumačního lístku nemáte půjčovné motokár). Kočárky v restauraci a na obou terasách jsou možné.

Přijďte v předstihu – výdej tipovacích lístků končí ve 12.30 hod.!
Dress Code: není určen

Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla v závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec). Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla se mohou k závodu (k tatínkovi, mamince, bratrovi, sestřičce na velkých šlapadlech) přidat. Pozor – vyzkoušíte si jízdu na opravdovém (!) závodním okruhu – ne ledasjakém, mimořádná kvalita finálního asfaltu Vám zajistí skvělou jízdu – dráha bez důlků, jamek, boulí, nebudete se vyhýbat cyklistům, bruslařům, apod.

Bude-li dostatek sportujících zájemců, může být uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků – tito budou soutěžit o sladkou odměnu – dostanou ji všichni v závodu aktivní jezdci bez ohledu na umístění.

Skvělý tip na skvělý oběd za skvělou cenu, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty.
Uvidíte dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie, za našimi závodními technologiemi až do Austrálie či Ameriky, či např. Macau. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety – přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit.

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
info@greyhoundpar...
WWW:
www.greyhoundpark.cz
GPS:
50,106888 14,547895
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:děti do 6 let zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Sladké Vánoce na Chvalském zámku

K období Vánoc neodmyslitelně patří sladké dobroty, cukroví či čokoláda. O tom, jak se mlsalo na přelomu 19. a 20. století bude naše letošní vánoční výstava s názvem Sladké Vánoce na Chvalském zámku.
Praha 20, Praha

Adventní neděle s andělem Gabrielem

Milé děti, že jste ještě neviděli pravého anděla? O třetí adventní neděli vás s andělem Gabrielem zveme na komentované prohlídky.
Praha 20, Praha

Živý betlém na Chvalském zámku

Prožijte Štědrý den v duchu rodinných tradic. I letos se můžete se svými blízkými setkat na nádvoří Chvalského zámku.
Praha 20, Praha

Vánoční ArtBazaar

Pragovka Gallery vás zve na tradiční vánoční ArtBazaar, který proběhne v neděli 4. prosince 2022 od mezi 12 a 19 hodinou v areálu Pragovky. Originální umělecká díla za příznivé ceny do 5 000 Kč nejen pod stromeček si budete moct koupit přímo od rezidentek a rezidentů Pragovky.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Hrad Karlštejn z ptačí perspektivy

Let vrtulníkem nad Karlštejnem si můžete vychutnat s profesionály. Během letu uvidíte nejen samotný hrad ve svém půdorysu ale i golfový areál, lomy Velká a Malá Amerika. A můžete si zaletět se podívat na hrady Točník, Žebrák, Křivoklát nebo zámek Hořovice. Místo vzletu je louka u mostu přes řeku Berounku na Karlštejně.
Praha 14, Praha

Hravýlety – hravé výlety pro rodiče s dětmi

Pamatujete na bojovky a stopovačky ze svého dětství? Aplikace Hravýlety Vám nabízí výlety plné úkolů, příběhů a odměn.
Praha 14, Praha

Aktivní tenisová dovolená v různých koutech Čech i Moravy

Tenis je stylem života. Tenisová škola Mirky Melicherové vám nabízí aktivní tenisovou dovolenou, týdenní a víkendové akce na různých místech ČR, ale i kurzy tenisu v Praze.
Praha 9, Praha

Půjčovna Namche – půjčovna stanů, lezeckého a skialpového vybavení

Půjčovna nabízí outdoorové a veškeré skialpové vybavení, zaměřené na lyže značky SkiTrab. Při půjčovně funguje i prodejna a bazar.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Tip v Praze – Hloubětíně

Hledáte levné ubytování v Praze? Ubytovna Tip nabízí levné a přesto kvalitní ubytování v lokalitě Praha 9, s velmi dobrou dostupností do centra.
Praha 9, Praha

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Praha 9, Praha

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha