Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Divadlo Na Jezerce

Divadlo Na Jezerce

Kultura
Divadlo Na Jezerce provozuje Divadelní společnost Jana Hrušínského a těší se široké divácké přízni. Budova divadla je zrekonstruovaná klasicistní bývalá usedlost v Praze 4, kterou obklopuje park Jezerka.
Divadelní společnost Jana Hrušínského obnovila bývalou usedlost Jezerka v pražských Nuslích, která se stala oblíbeným divadlem. Budova se nachází uprostřed parku Jezerka a mimo kulturních zážitků nabízí hostům také kvalitní pokrmy a nápoje zdejší restaurace, která v létě disponuje i příjemnou zahrádkou.  

Divadlo má kapacitu 205 křesel a pořádá většinou moderní divadelní představení zahraničních autorů. Repertoárem divadla jsou komedie a dramata, ve kterých uvidíte slavné herecké osobnosti (např. Jiřinu Bohdalovou, Jana Hrušínského, Radka Holuba, Petra Kostku, Annu Polívkovou, Libuši Švormovou, Miroslava Etzlera a další. Všechna představení začínají v 19 hodin. Předprodej začíná vždy 1. všední den měsíce předcházejícího, na webu - od půlnoci, v pokladně od 13:00. Pro přímý prodej je část vstupenek rezervována.

Do Divadla Na Jezerce se nejlépe dostanete autobusem č. 188, zastávka Jezerka. Autobus jede například od metra C Pankrác nebo z druhého směru od ulice Nuselská (st. Kloboučnická).
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 8. 2019
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
20.8.
29.8.
Letní kino v Ďolíčku

Letní kino v Ďolíčku

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí