Úvod > Aktuality > Zpříjemněte si lednový víkend a vydejte se koštovat lahodná vína do Vinařství u Kapličky
Prijdte ochutnat delikatesy ve spojením se skvelým vínem
"> Prijdte ochutnat delikatesy ve spojením se skvelým vínem "> Vydejte se koštovat lahodná vína do Vinarství u Kaplicky "> Jak se ríká:

Zpříjemněte si lednový víkend a vydejte se koštovat lahodná vína do Vinařství u Kapličky

Vydáno 6. ledna 2020 Gurmánská turistika
Oblíbené Vinařství U Kapličky v Zaječí si pro své návštěvníky přichystalo na víkendové dny, 10. až 11. ledna 2020, Tříkrálovou degustaci. Ochutnávat se budou mladá vína. A aby byla ochutnávka veselejší, celý večer bude hrát k tanci i poslechu cimbálová muzika.
O víkendu si ve vinařství U kapličky zanotujete s cimbálovou muzikou, v sobotu a v neděli se můžete těšit na farmářský mini jarmark se zabijačnou a na speciální menu.

Ochutnávat se bude více než 40 druhů vín z  produkce vinařství, získat můžete sklenici na památku a užít si především skvělou zábavu s cimbálovou muzikou a moravským vínem.
Vinařství U Kapličky v Zaječí - relax uprostřed vinohradů

Vinařství U Kapličky v Zaječí - relax uprostřed vinohradů

Vinařská obec Zaječí je odpradávna zajímavá svou polohou na rozhraní dvou největších vinařských podoblastí "Velkopavlovická" a "Mikulovská". Zdejší kraj je zcela protkán vinařskými stezkami a určitě nadchne každého milovníka vín. Zdejší sklepy skrývají mnohdy nádherná a zajímavá vína.

Další aktuality

2.7.
2020
Zámek Bučovice láká na květinovou výstavu

Zámek Bučovice láká na květinovou výstavu

Jižní Morava | Památky
30.6.
2020
Kam v létě za vínem? Na Moravu!

Kam v létě za vínem? Na Moravu!

Jižní Morava | Gurmánská turistika