Úvod > Aktuality > Zlínské muzeum přichází s nabídkou zvýhodněných vstupenek
Zlínské muzeum přichází  s nabídkou zvýhodněných vstupenek
">
Zážitky

Zlínské muzeum přichází s nabídkou zvýhodněných vstupenek

  • Vydáno15. června 2011
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně připravilo pro návštěvníky příjemnou novinku – zvýhodněné sdružené vstupenky do více svých objektů. Pod sloganem „Poznejte víc“ nově nabízí dva druhy zvýhodněných vstupenek.
Pracovně jsou vstupenky rozděleny na malý a velký okruh. Velký nabízí sloučenou vstupenku do expozic na zlínském zámku, do Obuvnického muzea v prostoru bývalé vstupní brány do továrního areálu a zároveň i na Hrad Malenovice a tamní Hájenky. Malý okruh počítá se společnou návštěvou zlínského zámku a Obuvnického muzea.

Pro návštěvníky je určitě podstatná informace o ceně – sdružená vstupenka do zlínského zámku, Obuvnického muzea a hradu Malenovice stojí dospělého návštěvníka pouhých 130 korun. Za zvýhodněnou vstupenku do expozic na zámku a Obuvnického muzea pak zájemce zaplatí je 65 korun. V obou případech jde o dvacetiprocentní slevu oproti běžným vstupenkám do jednotlivých objektů, prohlídka sdružených expozic poskytne zajímavý program na celý den, ale návštěvy jednotlivých objektů jde samozřejmě rozložit i do několika dnů.

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy jsou zaměřeny například na putování S inženýry Hanzelkou a Zikmundem pěti světadíly, poskytnou přehled o filmové tvorbě zlínských ateliérů i aktuální výstavu Pátrání po místě. Unikátní je možnost poznání historie obouvání a expozice v malenovickém hradu.
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

Muzeum ve stálé zlínské expozici "Princip Baťa: dnes fantazie, zítra skutečnost" představuje tři velká témata svázaná se zLínem, a zároveň se světovým přesahem: firmu Baťa, zlínský film a cestovatele Hnazelku a Zikmunda.

Obuvnické muzeum ve Zlíně – Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost

Obuvnické muzeum ve Zlíně – Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně s názvem "Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost" se nachází v budově 14 bývalého továrního areálu.

Hájenka Malenovice – národopisná expozice Dřevo, proutí, sláma v tradiční rukodělné výrobě

Hájenka Malenovice – národopisná expozice Dřevo, proutí, sláma v tradiční rukodělné výrobě

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně umístěná v objektu hájenky před hradem v Malenovicích představuje domácké zpracování nejdostupnějších přírodních materiálů – dřeva, proutí a slámy – jako významnou součást tradiční lidové kultury.

Hrad Malenovice – přepychové sídlo rodu Šternberků

Hrad Malenovice – přepychové sídlo rodu Šternberků

Jedna z nejvýznamnějších historických památek zlínského regionu, hrad Malenovice, leží jen 6 km od centra moderního Zlína. Hrad má krásně upravené okolí a doslova vybízí k návštěvě.

Další aktuality