!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok
Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok
"> "> "> V každé komnate zámku se detem schovala jedna známá pohádka
Památky

Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok

  • Vydáno29. prosince 2019
Zámek Mníšek pod Brdy má programu mimořádné prohlídky 31. prosince 2019 i 1. ledna 2020. Můžete se těšit na Pohádkové prohlídky s královnou Elsou, Novoroční dobrodružství pro holky a kluky nebo prvorepublikovou atmosféru I. a II. trasy.
Zámek v Mníšku pod Brdy u Prahy připravuje na poslední den v roce Pohádkový Silvestr s královnou Elsou a sněhulákem Olafem v zámeckých komnatách a panenky. Prohlídka se koná v 10:30 hodin a je na ni třeba předchozí rezervace. V 11:15 mohou děti navštívit Kouzelné sklepení, k dispozici bude i výtvarný ateliér.

Na Nový rok 1 .1. 2020 se mohou na prohlídku zámku těšit dospělí a starší děti. Bude se jednat o takzvanou prvorepublikovou prohlídku s vnučkou poslední majitelky zámku. Prohlídky se konají od 13:15 do 14:30 hodin. V případě zájmu je nutná rezervace 24 hodin předem na č. 778 716 538 nebo 606 649 207. Vstupenku si vyzvedněte 30 minut před začátkem prohlídky.

královna ElzaV 13:30 začnou prohlídky určené dětem s názvem "Elsa slaví Nový rok". Na děti čeká pohádkový Nový rok s královnou Elsou a sněhulákem Olafem v zámeckých komnatách i panenky. Rezervace předem je nutná. Od 14:15 bude přístupné Kouzelné sklepení a šikovné ruce dojdou uplatnění ve 14:00 ve výtvarném ateliéru.

Na prohlídky si vstup rezervujte na tel. 606 649 207 nebo 778 716 538. Lístky si vyzvedněte 30 minut před začátkem prohlídky.
Zámek Mníšek pod Brdy – vstupte do období první republiky

Zámek Mníšek pod Brdy – vstupte do období první republiky

Vyslechněte příběh ševce Serváce, který ke šlechtickému titulu a zámku přišel. Prohlédněte si pokoje posledních majitelů v tom stavu, jak je opustili. Nebo jen relaxujte v zámeckém parku.

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Děti, projděte se zámkem v Mníšku pod Brdy a bavte se u toho. Sáhněte si na krásně zdobená klasicistní kachlová kamna, na látky, ze kterých jsme ušili závěsy a potahy. Poslouchejte zvuky. Uslyšíte meluzínu? Zvoneček pro služebnou? Hrací skřínku? Bude vás to bavit!

Další aktuality