Úvod > Aktuality > Zámek Napajedla ovládne vůně vaření
Moravský kulinárský institut v Napajedlích
"> Moravský kulinárský institut v Napajedlích "> Moravský kulinárský institut ">
Gurmánská turistika

Zámek Napajedla ovládne vůně vaření

  • Vydáno20. listopadu 2013
Již tento čtvrtek od 18 hodin kuchyni napajedelského zámku ovládne vůně dálek. Moravský kulinářský institut, který je součástí této historické památky, zde pořádá pravidelný kurz vaření, tentokrát v řeckém stylu.
Moravský kulinářský institut v NapajedlíchTento týden se účastníci kurzu naučí připravit lehké a báječné pohoštění v podobě vepřové paštiky, teriny z kozího sýra a parfaitu z kachních jater. Následující a poslední témata v tomto roce budou o moravské kuchyni, polévkách a především o přípravě vánoční večeře v různých inspirujících variantách.
21. 11. Paštika terina nebo parfait
28. 11. Vaříme po moravsku
5. 12. Polévka je grunt
6. 12. Polévka je grunt

Na kurzech Moravského kulinářského institutu v Napajedlích se naučíte nejen vařit a používat různé ingredience, ale především vám ukáží, jak si užívat života při přípravě jídel a konzumaci rozličných pochutin. Dostanete návod, jak si vychutnat letmé okamžiky, které mohou pomoci oprostit se od běžných denních rutinních starostí a stereotypů.


Ubytování na Zámku Napajedla – ubytování plné barev, vůní a energie

Ubytování na Zámku Napajedla – ubytování plné barev, vůní a energie

Na zámku v Napajedlích můžete kromě klasických zámeckých prohlídek využít také zámeckého ubytování. Zámecké pokoje jsou zařízeny v shabby chic stylu, který kombinuje nové se starým, dává starým předmětům novou funkci a zároveň uplatňuje jemné a romantické linie.

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.

Další aktuality