Úvod > Aktuality > Zámek Kácov pořádá pro studenty VŠ speciální soutěž
Zámek Kácov porádá pro studenty VŠ speciální soutež
"> Zámek Kácov porádá pro studenty VŠ speciální soutež "> Soutežit budou tríclenné týmy, které v první fázi vypracují vyrazovací úkol "> Projekt s podtitulem
Památky

Zámek Kácov pořádá pro studenty VŠ speciální soutěž

  • Vydáno6. listopadu 2014
V současné době probíhá semifinále soutěže na podporu zámku v obci Kácov. Projekt s podtitulem "Aby se zámek Kácov neskácel" by měl zvýšit turistický potenciál památky a medializovat její stav. Vysokoškoláci mají šanci zahrát si o značkové tablety, sudy piva Hubertus nebo dárky od Dara bags a navíc strávit dva dny v Kácově.
StudentiVysokoškoláci, kteří mají chuť ukázat, co v nich je, a nebojí se ani tak velkého sousta jako je zámek Kácov, se mohou se svými návrhy přihlašovat na stránkách soutěže Aby se zámek Kácov neskácel. Soutěž je určena především pro studenty oboru marketing cestovního ruchu a souvisejících oborů, ale zapojit se můžou všichni kreativní vysokoškoláci.

Soutěžit budou tříčlenné týmy, které v první fázi vypracují vyřazovací úkol. Z nich bude vybráno pět finalistů. Ti pak při dvoudenním soustředění v Kácově vytvoří originální turistický produkt a odprezentují ho před porotou a novináři. 

První tři týmy, které se do soutěže zaregistrují, získají vodácký výlet od společnosti Bisport a všichni registrovaní dostanou lístek na koncert kapely Cuprum, který se bude konat 21. listopadu v kácovské sokolovně. O finalistech rozhodne odborná porota. Tyto týmy pak během pobytu v Kácově budou sbírat potřebná data a materiály pro své projekty. S nimi jim budou pomáhat odborní konzultanti Šárka Tittelbachová, Anna Dufková a Petr Podlešák. Finálové týmy se budou současně prezentovat na facebookových stránkách projektu, kde bude možné jejich nápady "lajkovat". Návrh s nejvyšším počtem příznivců pomůže svým autorům k titulu Tým sympatie.
Zámek Kácov – barokní klenot Posázaví

Zámek Kácov – barokní klenot Posázaví

Z důvodu rekonstrukce je zámek v sezóně 2018 pro veřejnost uzavřen.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda