Úvod > Aktuality > Vydejte se v adventním čase za relaxací do aquaparku
Vydejte se v adventním čase za relaxací do aquaparku
"> "> "> "> "> "> ">
Lázně a wellness

Vydejte se v adventním čase za relaxací do aquaparku

  • Vydáno19. prosince 2021
Zastavte se, odpočívejte a relaxujte. V adventním období plném shonu je ideální čas na návštěvu aquaparků, kde si můžete užít nejen adrenalinové zážitky, ale čekají vás zde také příjemné masáže, odpočinek v sauně nebo aktivní relax v posilovně. Portál Kudy z nudy vám přináší tipy na čtyři vodní světy, kde můžete strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Palác pokladů, relaxu a dobrodružství v Čestlicích

AquapalacePokud chcete strávit vánoční svátky aktivně, navštivte Aquapalace PrahaČestlicích, kde je pro vás na jednom místě připraveno tolik atrakcí, že je za celý den ani nestihnete projít. Ve třech tematických palácích si každý najde své ideální místo na chvíle zábavy a odpočinku. V Paláci dobrodružství vás čeká 8 tobogánů a tři strmé skluzavky. Pokud ještě stále nebudete mít dost adrenalinu, vyzkoušejte dravou řeku s proudem 100 m.

Příjemné chvilky s nejbližšími prožijete v Paláci pokladů. Malí návštěvníci si mohou zařádit v brouzdalištích, na malých skluzavkách a dalších atrakcích. Můžete si také vyzkoušet, jak byste si poradili ve vlnobití, které se spouští v pravidelných intervalech v unikátním bazénu. Po aktivním odpočinku, si dopřejte chvíle klidu v Paláci relaxu. Můžete se zde uvelebit v jedné z vířivek nebo se uvolnit v devatenáctimetrovém bazénu.

wellness v aquapalaceAquaparku Aqupalace si můžete užít také unikátní saunový svět, ve kterém nechybí BIO sauna, aromatická bylinná sauna nebo parní lázně. Vyzkoušet můžete také kaldárium, tepidárium, lakónium či solnou lázeň. Pohlazení těla i duše si dopřejete ve SPA centru, v němž můžete vyzkoušet whirlpool, hydroterapeutické, kosmetické a masážní procedury, tureckou lázeň hammam, proceduru rhassoul s marockým jílem a lávové kameny.
 

Prozkoumejte svět Julese Verna v libereckém Babylonu

BabylonPřijďte si užít zábavu do originálního Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna! Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Užijte si den plný zábavy i relaxace!

V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině. Pokud vás přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra přímo v Aquaparku. Aquapark nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši.

Čeká zde na vás vodní hrad, bazény a skluzavky, čtyři tobogány – Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo (adrenalinový spacebowl) i romantické jeskyně, relaxační zóny a oblíbená divoká řeka. Obdivovat můžete unikátní mořská akvária s mořskou faunou a v jeskyních si užijete whirlpooly. Dále lze využít vodotrysky a gejzíry, vodní masáže, saunu a římskou páru. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 27°C do 30°C.
 

Aquavánoce v Aqualandu Pasohlávky

Aqualand MoraviaVánoce jsou opět po roce tady, přijeďte si je užít i vy do Aqualandu Moravia! Animační program se koná vždy o víkendu (tj. 14. i 15. 12.) a denně během vánočních prázdnin. Těšit se můžete například na vánoční tancovačku ve vodě, výrobu vánočních ozdob anebo vánoční aquagym. V pondělí 31. prosince bude speciální silvestrovský program, otevírací doba bude od 10:00 do 21:00 a bude platit běžný ceník.

Dále na vás čeká na vás nepřeberné množství bazénů, tobogány a skluzavky pro malé i velké nebo široký výběr saun a relaxačních procedur.  Určitě nezapomeňte vyzkoušet zdejší horké bazény Romulus a Remus s minerální vodou vyhřátou na 37 °C. Uvolněte se klasickou, havajskou nebo sladkou masáží s vanilkovým olejem nebo vyzkoušejte jemný peeling. Zapomenout nemůžete na novinku letošní sezónyWellness Pálava se sněžnou jeskyní a dechberoucím výhledem do širokého okolí.


Pohoda v aquaparku Laguna Třebíč

Laguna TřebíčTobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkovou lázeň, relaxaci a wellness v prostředí saun navozující příjemnou a uklidňující atmosféru si užijete v aquaparku Laguna Třebíč. Vodní plocha zahrnuje divokou řeku, houpací kolébku, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořskou jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu naleznete vyhřívané lavice, k relaxaci láká také nově opravené wellness.

Pro všechny dárce krve a krevní plazmy připravil aquapark Laguna na prosinec a leden plavání se slevou 20%! Stačí na pokladně předložit legitimaci dárce krve. Dobrou zprávu máme i pro milovníky saunování - oblíbené saunové ceremoniály ve velké sauně se nově pořádají čtyřikrát týdně: každé pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 17:30 v ceně vstupného.
Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna Třebíč

Tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkovou lázeň, relaxaci a wellness v prostředí saun navozující příjemnou a uklidňující atmosféru si užijete v aquaparku Laguna Třebíč. Nově opravené wellness láká k odpočinku a relaxaci.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Aqualand Moravia Pasohlávky – místo, kde léto nikdy nekončí

Aqualand Moravia Pasohlávky – místo, kde léto nikdy nekončí

V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice – 16 bazénů, 28 tobogánů, 30 saun a procedur ve Forum Romanum Wellness a Pálava Wellness a restaurace Imperium s bohatým výběrem jídel. Užijte si vodní radovánky v krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Přijďte si užít zábavu do nově zrekonstruovaného Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna! Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů.