!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Landal Marina Lipno
Ubytování

Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno se nachází v krásné šumavské přírodě obklopené Lipenským jezerem. Ubytovat se můžete v moderních apartmánech s výhledem přímo na Lipenské jezero. Celý resort je vybaven 306 komfortními apartmány. Okolí nabízí širokou nabídku volnočasových aktivit.

Rodinný park nabízí pohádkovou rodinnou dovolenou v jižních Čechách, přímo v srdci Šumavské přírody. Apartmány jsou moderní a vyhovují potřebám i těch nejnáročnějších hostů. Přilehlý areál nabízí velké vyžití pro děti, které zde naleznou několik dětských venkovní hřišť s obří trampolínou, kde si mohou zaskotačit a vybít svoji energii. Přímo v našem resortu se také nachází dětský klub medvěda Bolla, který je dětmi velmi oblíbený a  na každý den je pro ně připraven animační program.

Letní sezóna nabízí mnoho možností, kam zde vyrazit za sportem či relaxem. Vyrazit můžete za cyklistikou, turistikou, projet se na kole či bruslích po in-line stezce, která vede až do nedalekého Frymburka. Skvělou výhodou je Půjčovna sportovního vybavení, kde si můžete zapůjčit veškeré sportovní vybavení. Lipno přímo vybízí ke koupání a vodním sportům. Rodinný výlet si můžete udělat také na velmi navštěvovanou Stezku korunami stromů nebo lesní město Království lesa.  Za relaxací můžete vyrazit do Aquaworldu, který je rájem pro všechny milovníky vody a vodních radovánek, nechybí zde ani finské sauny, které ještě více zdokonalí vaši relaxaci. Součástí Aquaworldu je také Hopsárium, kde se zabaví celá rodina.

V zimě Lipno nabízí atraktivní lyžařské podmínky. Přilehlý Skiareál Lipno nabízí více než 13 km upravených sjezdovek se čtyřsedačkovou lanovkou a s vylepšeným snowparkem. Nechybí zde ani dětská lyžařská škola, kde jsou každý den připraveny animační programy pro děti s maskotem lišákem Foxem.
 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Apartmán Lipno v obci Loučovice

Apartmán Lipno v obci Loučovice

Loučovice, Jižní Čechy
Chalupa Hačava

Chalupa Hačava

Vyšší Brod, Jižní Čechy