Úvod > Aktuality > Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku
Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku

  • Vydáno13. února 2022
Lyžařskou akcí s nádechem recese mohou příznivci Valentýna oslavit příští týden ve Velkých Karlovicích. Tamní Ski areál Razula nabízí lyžařům od pondělí 14. až do pátku 18. února 2022 originální oslavu v podobě akce "Valentýnské lyžování za hubičku". Lyžaři v tento den obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma. Podmínkou je přijít k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podat důkaz své zamilovanosti. Způsob, jakým lyžaři přesvědčí pokladní o svých citech, je zcela na jejich fantazii.
Lyžaři ve dnech 14. – 18. února 2022 obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma, když se dostaví k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podají důkaz své zamilovanosti. Způsob, jakým přesvědčí pokladní o svých citech, je zcela na jejich fantazii.

Respektováno je i to, že zamilované páry mohou být děti nebo samozřejmě takého osoby stejného pohlaví. Ski areál Razula je otevřen denně od 8:30 do 17:30 hodin a díky poslední sněhové nadílce v něm panují velmi dobré sněhové podmínky.

Ski_areál_RazulaA pozor: na zakoupený skipas se vztahuje i výhoda 2,5hodinového vstupu zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal v rámci akce V zimě lyžuj, na jaře plav. K druhému skipasu, získanému zdarma, je možné vstupenku do bazénů dokoupit. Sjezdovku Razula ocení díky většímu sklonu především zkušenější lyžaři. Na jejím úpatí najdete oblíbené Bistro Razula s výbornou kuchyni, u parkoviště zase půjčovnu a skiservis. Pro rodiny s dětmi je jako stvořená mírná, 350 metrů dlouhá sjezdovka Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje také lyžařská Tygří školka a snowtubing. Nově tu přibyla také sáňkařská louka a snowpark pro segway s možností jejich zapůjčení.
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Další aktuality