!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku
Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku
"> "> Sánkarská louka je stranou lyžarského provozu "> Zábava pro celou rodinu - to je snowtubing! "> Nejen deti v zime rády staví snehuláka
Zimní sporty

Ski areál Razula láká na Valentýnské lyžování za hubičku

Vydáno 10. února 2020
Lyžařskou akcí s nádechem recese mohou příznivci Valentýna oslavit tento týden zamilovaných ve Velkých Karlovicích. Tamní Ski areál Razula nabízí lyžařům od pondělí 10. až do pátku 14. února 2020 originální oslavu v podobě akce Valentýnské lyžování za hubičku. Lyžaři v tento den obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma. Podmínkou je přijít k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podat důkaz své zamilovanosti. Způsob, jakým lyžaři přesvědčí pokladní o svých citech, je zcela na jejich fantazii.
Lyžaři ve dnech 10. - 14. února 2020 obdrží k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma, když se dostaví k hlavní pokladně u sjezdovky Razula ve dvou a při koupi skipasu podají důkaz své zamilovanosti. Způsob, jakým přesvědčí pokladní o svých citech, je zcela na jejich fantazii. Respektováno je i to, že zamilované páry mohou být děti nebo samozřejmě takého osoby stejného pohlaví. Ski areál Razula je otevřen denně od 8:30 do 17:30 hodin a díky poslední sněhové nadílce v něm panují velmi dobré sněhové podmínky.

Ski_areál_RazulaV den svatého Valentýna, v pátek 14. února, mají zamilovaní ve Velkých Karlovicích i další příležitost k oslavě. Ve Spa hotel Lanterna se koná Valentýnský degustační večer s šestichodovým menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, Cocktail bar Lanterna připravil Valentýnský večírek se šampaňským.

Také v dalších dnech se mohou lyžaři ve Ski areál Razula těšit na doprovodné akce, například již v úterý 18. února testování lyží Augment nebo v neděli 23. února další závod O pohár strašidýlka Razuláka. Vrcholem lyžařské sezóny bude v sobotu 14. března tradiční Maškarní lyžovačka na Horalu.
Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.

Na běžky do Vsetínských Beskyd

Na běžky do Vsetínských Beskyd

Oblast Vsetínských Beskyd (dřívě Vsetínských vrchů) je mnohem méně známá než jiná místa v Beskydech, jako jsou Pustevny, Radhošť a Lysá hora, ale v současné době je běžecky velmi atraktivní jak pro turisty, tak sportovní běžkaře.