Úvod > Aktuality > Výsledky Velké letní soutěže Kudy z nudy 2013 jsou již známy
Výsledky Velké letní souteže Kudy z nudy 2013 jsou již známy
"> Výsledky Velké letní souteže Kudy z nudy 2013 jsou již známy "> Autori peti nejzajímavejších fotografií získali víkendový pobyt pro dve osoby v Cesku "> Fotografie všech úcastníku budou postupne na portálu Kudy z nudy zverejnovány
Zážitky

Výsledky Velké letní soutěže Kudy z nudy 2013 jsou již známy

  • Vydáno19. září 2013
Velká letní soutěž portálu Kudy z nudy, která probíhala od srpna do poloviny září již zná své výherce. Soutěže se mohl zúčastnit každý, kdo vložil na portál fotografii s tipem na místo v Česku, které ještě nebylo zmíněno na tomto portále. Drobný dárek jako poděkování za zaslanou fotografii posíláme všem účastníkům. Jména těch, na které se usmálo během losování štěstí, najdete níže.
Velká letní soutěž 2013 startujePět voucherů na víkendový pobyt v Česku darovali naši partneři Hotel Bellevue Český Krumlov, Centrum Babylon Liberec, Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích,  Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn a Grund Hotel Mladé Buky.

Víkendové pobyty získávají autoři snímků míst, která ještě nebyla na portále Kudy z nudy zmíněna, a tito jedinci byli zároveň vylosování.

Výherci poukazů:

Ivana Veiserová – Rozhledna Skalka u Vyžlovky, poukaz
Centrum Babylon Liberec
Jana Strnadová – Allainova věž, poukaz Hotel Bellevue Český Krumlov
Miroslav Jánský – Údolí potoka Zlatnice, poukaz Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích
Petra Odleváková – Návštěva obrů, poukaz Grund Hotel Mladé Buky
Vladimíra Řežábková – Katova ulička v Kadani, Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
 
Fotografie všech účastníků, kteří zaslali originální tip na místo v Česku, budou postupně na portálu Kudy z nudy zveřejňovány. Během následujícího týdne, tj. od 23.9. 2013 budeme rozesílat poštou výhercům vouchery a knihu Kudy z nudy jako drobnou odměnu všem účastníkům soutěže, a to na adresu, kterou vedli do formuláře během vkládání fotografie.
 
Všem účastníkům děkujeme za zaslané fotografie a novou inspiraci, kde zatočit s nudou.
Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Le Jardin Restaurant Hotelu Bellevue Český Krumlov

Le Jardin Restaurant Hotelu Bellevue Český Krumlov

Hotel Bellevue se nachází v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov. Hotel je již od počátku své existence znám svoji charakteristickou atmosférou doplněnou prvotřídními službami. Vynikající gourmet restaurant Le Jardin snese srovnání i s těmi nejlepšími restauracemi v Praze.

Harmony Club Hotel – wellness, relax a sport ve Špindlerově Mlýně

Harmony Club Hotel – wellness, relax a sport ve Špindlerově Mlýně

Hledáte aktivní odpočinek, následný relax v příjemném prostředí moderního hotelu umístěného v srdci Krkonoš? Harmony Club Hotel je svojí polohou ideální pro pěší tůry do Krkonošského národního parku. Nabídka služeb sportovního i wellness centra je tak široká, že se zde nebudete nudit ani chviličku.

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Do Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších míří v průběhu sezóny hráči oblíbeného golfu. Ti si na golfovém hřišti v Mladých Bukách mohou zahrát již od roku 2000 a mohou si tak vychutnat výhled na překrásnou krkonošskou krajinu.