Úvod > Co chcete dělat? > Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Životní styl
Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.
Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague leží na dosah hlavního města a umožňuje i relaxaci v proslulém Průhonickém zámeckém parku (UNESCO) či Dendrologické zahradě. Prostorné hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou, minibarem, rádiem, kabelovou televizí, televizí s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem, možností přípravy kávy nebo čaje, LAN, bezpečnostní schránkou a individuálně ovladatelnou klimatizací. Luxusní prostředí a služby na vysoké úrovni  se postarají o pohodlný a příjemný pobyt.

V rodinných pokojích jsou patrové postele pro děti, ke dvoulůžkovým pokojům je možné přidat přistýlku nebo můžete využít dva samostatné pokoje propojené společné dveřmi. O zábavu pro celou rodinu se postará největší krytý vodní park ve střední Evropě s naprosto ojedinělým Saunovým světem se 14 druhy saun. Dokonalou relaxaci a odpočinek poskytuje odborný personál ve špičkově vybaveném SPA a wellness centru. Komplexnost služeb doplňuje terapeutický tým složený z lékařů a specialistů v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny, který umožňuje našim hostům využívat komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace a fyzioterapie.

Návštěvníkům je k dispozici také podzemní garáž a fitness centrum. Vyzkoušet můžete cvičení v kardio zóně, posilovací stroje, bruslařské, veslařské a crossové trenažéry či skupinová cvičení jako aerobik, pilates, spinning apod.

Aquapalace Hotel Prague se nachází u hlavní příjezdové tepny D1 při vjezdu do hlavního města Prahy.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí