Úvod > Aktuality > Ve Velkých Karlovicích začíná golfová sezóna
Ve Velkých Karlovicích zacíná golfová sezóna
"> Ve Velkých Karlovicích zacíná golfová sezóna "> Stejne jako v lonském roce bude v nabídce behem golfové sezóny Detská golfová akademie "> Golfové hrište Horal ve Velkých Karlovicích je verejné
Letní sporty

Ve Velkých Karlovicích začíná golfová sezóna

  • Vydáno5. dubna 2014
V sobotu 5. dubna již zahajují sezónu na devítijamkovém Golfovém hřišti Horal u hotelu Horal. Díky letošní mírnější zimě se tak začne hrát na den přesně o měsíc dřív než loni, kdy se touto dobou u Horalu dokonce ještě lyžovalo.

GolfStejně jako v loňském roce bude v nabídce během golfové sezóny Dětská golfová akademie – pravidelné lekce výuky golfu pro školáky.

Golfové hřiště Horal ve Velkých Karlovicích je veřejné, to znamená, že zahrát si na něm můžete přijít i když nejste členem žádného golfového klubu ani České golfové federace, nemusíte ani mít tzv. zkoušku způsobilosti (dříve zvanou zelená karta). Děvet jamek kopcovitého golfového hřiště Horal má při hře na 18 jamek celkovou délku 3092 metrů ze žlutých odpališť a 2752 metrů z červených odpališť. Nachází se na něm 4 tříparové jamky a 5 jamek čtyřparových.

Na start letní sezóny jsou v Horalu dobře připravení – zpřístupněná je zde půjčovna vozítek segway, kol a pomalu se rozbíhá provoz na venkovní terase u hotelu Horal a příprava dětského zábavního parku Razulák, což bude největší novinka letošního léta.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Další aktuality