Úvod > Aktuality > V Olomouci propadnete během víkendu lahodnému kouzlu čokolády
V Olomouci propadnete lahodnému kouzlu cokolády
"> V Olomouci propadnete lahodnému kouzlu cokolády "> Cokoládový Festival 2015 v Olomouci je jedinecnou událostí pro všechny milovníky cokolády "> "> V rámci Cokoládového festivalu se mužete tešit na kulinárské prehlídky šéfkucharu
Gurmánská turistika

V Olomouci propadnete během víkendu lahodnému kouzlu čokolády

  • Vydáno12. února 2020
Čokoládový festival 2020 v Olomouci je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Koná v horním patře nákupního centra Šantovka v Olomouci od pátku 14. do neděle 16. února. K vidění zde bude výstava obalů čokolád z celého světa, obrazy malované čokoládou, kulinářská přehlídka a nebudou chybět ani prodejní stánky s čokoládovými delikatesami.
ČokoládaDo nákupního centra Galerie Šantovka v Olomouci by tento víkend měli zamířit všichni milovníci čokolády. V rámci Čokoládového festivalu se můžete těšit na kulinářské přehlídky šéfkuchařůpřípravu neobvyklých jídel.

Čokoládový festival vám od 14. do 16. února 2020 umožňuje představit netradiční druhy čokolád, s vysokým podílem kakaa nebo s různými příchutěmi, například s příchutí chilli, zázvoru a různých druhů ovoce. Návštěvníci budou mít možnost nakoupit, ale i ochutnat výrobky vystavujících.

PralinkyČokoládový Festival, pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Těšit se můžete na workshopy, degustace, stánkový prodej, výstavu historie čokolády a mnoho dalšího.

Letos bude v Olomouci ještě více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například o zapůjčení vozidla Citroen C5 Aircross! Navíc bude nově k vidění i výstava historie čokolády. Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět ani aktivity pro děti, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.
Cukrárna Ollies v Olomouci a Ostravě

Cukrárna Ollies v Olomouci a Ostravě

Přijďte ochutnat dorty a zákusky domácí výroby a zároveň posedět v cukrárnách Ollies s příjemnou atmosférou v útulném a nekuřácké prostředí. Připraveny jsou pro vás nejen kvalitní výrobky, ale i výborná káva, domácí limonády a teplé nápoje vlastní přípravy.