Úvod > Aktuality > V galerii Harfa byla otevřena Síň slávy českého hokeje
V galerii Harfa byla otevřena Síň slávy českého hokeje
"> "> ">
Zážitky

V galerii Harfa byla otevřena Síň slávy českého hokeje

  • Vydáno1. května 2015
Český hokej má po dlouhých letech také svou kamennou síň slávy. Kromě trofejí z české hokejové historie a současnosti mohou návštěvníci obdivovat také interaktivní instalace z dílny umělecké skupiny 3dsense, které tvoří podstatnou část celé expozice. Všichni příchozí si zde mhou užít virtuální kluziště, vyzkoušet si roli rozhodčího ve virtuálním hokejovém zápase či si pomocí interaktivního displeje prohlédnout kompletní biografii hráčů, jejich statistiky a fotografie.
Hokejová expoziceV pražské Galerii Harfa, která sousedí s O2 arénou, byla slavnostně otevřena Síň slávy českého hokeje, která může být už v příštích dnech stylovou atrakcí pro návštěvníky světového šampionátu. Její součástí jsou speciální světelné interaktivní instalace, hokejový trenažér a mnoho skvostů z české hokejové historie i současnosti. V jedné části si můžete klidně zastřílet na brankáře, pak se usadit v naganské šatně a o kus dál si pustit slavné zápasy československé historie.

Hokejoví fanoušci budou mít v Síni slávy také možnost poslechnout si úryvky rozhlasových reportáží připomínajících slavné kapitoly československého a českého hokeje. Mezi těmi nechybí ani slavný gól Milana Nového z utkání Kanadského poháru 1976, které tehdy od mikrofonu sledoval Stanislav Sigmund. 

Všechny části interaktivní expozice jsou stejně jako celá Síň slávy přístupná všem návštěvníkům nákupní galerie Harfa v její otvírací době, denně od 10:00 – 21:00 hod, sedm dní v týdnu. Vstupné je stanoveno na 140 korun pro dospělé a 80 pro děti.
Síň slávy českého hokeje v galerii Harfa

Síň slávy českého hokeje v galerii Harfa

Český hokej má konečně svou kamennou síň slávy. Najdete ji v pražské Galerii Harfa, která sousedí s O2 arénou. Všichni fanoušci českého hokeje si zde užijí interaktivní expozici plnou nejen vzácných trofejí, ale především nevšedních zážitků.

 Justin Bieber – O2 Arena Praha

12.3.
Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.

O2 Arena Praha

O2 Arena Praha

O2 arena, dějiště desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí, patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a od té doby každoročně přivítá přes 600 tisíc lidí.