Úvod > Co chcete dělat? > Lezecké centrum Big Wall v pražských Vysočanech
Letní sporty

Lezecké centrum Big Wall v pražských Vysočanech

Nové lezecké centrum v pražských Vysočanech nesoucí název Big Wall, už svým názvem napovídá, co příznivcům lezení přináší a nabízí nového – jedná se totiž o nejvyšší umělou lezeckou stěnu s cestami až 20 metrů vysokými v České republice.
Lezecké centrum Big Wall nabízí svým návštěvníkům 3000 m² lezecké plochy s 10, 15 a dokonce neuvěřitelných 20 metrů vysokými lezeckými cestami s velmi pestrou škálou profilů. Vedle cest pro lezení s lanem zde ovšem nabízí i lezení takzvaně boulderové, pro které mají vystavěnou boulderovou galerii o celkové lezecké ploše 300 m², s neustále obměňovanými cestami.

Návštěvník zde najde mnoho ukloněných profilů, kolmic zpestřených strukturami, unikátními krápníky, spáry, komín, laminátový masiv a velké množství mírně převislých profilů. Díky tomu, si zde přijdou na své, jak zkušení a ostřílení borci, tak i absolutní začátečníci z řad lezců.

Jedná se o poměrně nový lezecký projekt, zasazený do bývalé průmyslové haly pražských Vysočanech, při jehož stavbě bylo použito nejmodernějších technologií, materiálů a samozřejmě mnohaleté zkušenosti, jejích stavitelů. Díky tomu, může svým zákazníkům toto lezecké centrum nabídnout opravdu pestrou škálu vyžití v oblasti lezeckého sportu a snese srovnání se špičkovými stěnami, jaké mohou naši lezci znát ze zahraničí.

Ubytování a restaurace v okolí