!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Prague-Indoor-Paintball
Životní styl

Prague-Indoor-Paintball

Jediný paintballový klub v Evropě, který nabízí jako hrací prostor atomový kryt! U nás na věku nezáleží! V naší herně vám zapůjčíme vše co budete potřebovat: zbraň, masku, kombinézu, rukavice, chrániče hrudi, chrániče krku. To vše za lidové ceny a v profesionální kvalitě.

Jedinečná atmosféra starého avšak doposud funkčního protiatomového krytu o rozloze 1 km2, ztlumené světla, přímo vybízí k adrenalinové zábavě, kterou je možnost ze zázemí sledovat na velkoplošné obrazovce. Pořádáme nevšední zábavu pro široké spektrum veřejnosti (teambuildingové akce, oslavy narozenin nebo klasické hry). Po celou dobu hracího času vám bude k dispozici zkušený paintballový instruktor.

Jedinné co potřebujete je starší tričko a boty! Je možno hrát v počtu 2-25 hráčů ( pro větší skupiny možnost pořádání hry tzv. turnajovou metodou) V zázemí vám bude k dispozici lehké občerstvení a po hře je možno využít naše sprchy ( vlastní ručník sebou!). Poskytujme slevy pro sudenty a organizátory!

Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 9. 2019