Úvod > Co chcete dělat? > Prague-Indoor-Paintball
Prague-Indoor-Paintball
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

Prague-Indoor-Paintball

Jediný paintballový klub v Evropě, který nabízí jako hrací prostor atomový kryt! U nás na věku nezáleží! V naší herně vám zapůjčíme vše co budete potřebovat: zbraň, masku, kombinézu, rukavice, chrániče hrudi, chrániče krku. To vše za lidové ceny a v profesionální kvalitě.

Jedinečná atmosféra starého avšak doposud funkčního protiatomového krytu o rozloze 1 km2, ztlumené světla, přímo vybízí k adrenalinové zábavě, kterou je možnost ze zázemí sledovat na velkoplošné obrazovce. Pořádáme nevšední zábavu pro široké spektrum veřejnosti (teambuildingové akce, oslavy narozenin nebo klasické hry). Po celou dobu hracího času vám bude k dispozici zkušený paintballový instruktor.

Jedinné co potřebujete je starší tričko a boty! Je možno hrát v počtu 2-25 hráčů ( pro větší skupiny možnost pořádání hry tzv. turnajovou metodou) V zázemí vám bude k dispozici lehké občerstvení a po hře je možno využít naše sprchy ( vlastní ručník sebou!). Poskytujme slevy pro sudenty a organizátory!

Provozovatel

Prague-Indoor-Paintball

Freyova 27
198 00 Praha 9
Tel.:
+420 723 419 583
Tel.:
+420 737 282 738
Email:
tomas@p-i-p.cz
Email:
martin@p-i-p.cz
WWW:
www.p-i-p.cz
GPS:
50,108229 14,500945
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Cena: 949 Kč

Snížená cena: 499 Kč

Poznámka:plná cena zahrnuje: zbraň,vzduchová lahev + hnací medium po celou dobu hry, thermální maska, rukavice,chránič kolen,chránič krku, maskáčový overal, taktická vesta,nealko nápoj, pizza, podpora vyškoleného personalu, 300 kuliček

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí