Úvod > Co chcete dělat? > Střelnice Prague Armory
Zážitky

Střelnice Prague Armory

Moderní indoor střelnice Prague Armory v Praze se zaměřuje na co největší zážitek ze střelby. Je tedy jedno, zda již vlastníte zbrojní průkaz, chcete se proškolit pro jeho získání, nebo byste chtěli zažít podobné pocity, jako zažívají vaši oblíbení hrdinové na filmovém plátně.
U nás si může zastřílet úplně každý. Disponujeme širokou škálou moderních i historických zbraní z období první a druhé světové války. Stačí tak přijít a vybrat si z nabídky civilních verzí samopalů či útočných a odstřelovacích pušek tu svou. Za asistence profesionálů si pak vyzkoušíte, jaké by to bylo stát se na chvíli agentem nebo vojákem, jakým byl legendární Rambo.

Komfortní střelecké stavy jsou vybaveny rychlými terčovými pojezdy pro střelbu do vzdálenosti maximálně 27 metrů. V případě, že si zakoupíte střelecký balíček, nepotřebujete žádné vlastní vybavení. Veškerou potřebnou výbavu a ochranné pomůcky vám poskytneme a naši profesionální instruktoři budou dohlížet na bezpečný průběh vaší střelby.

Bezplatné parkování pro osobní vozidla je k dispozici přímo před vstupem do střelnice v průmyslovém areálu na Kolbenově ulici v Praze.