!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Královský košt Praha
Gastronomické akce

Královský košt Praha

Kdy 5. prosinec 2020
Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2020. Bez nadsázky lze říci, že na Královském koštu ochutnáte aktuálně nejlepší vína České republiky. Začátek akce v 18.00 hod.
Všechna prezentovaná vína získala v soutěži Velkou zlatou, zlatou, stříbrnou, nebo bronzovou medaili. Nebude chybět Champion a vítězové jednotlivých kategorií. Bez nadsázky lze konstatovat, že na Královských koštech můžete ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky

Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže Král vín České republiky, která putuje po velkých městech celé ČR. Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých a moravských vinařů. V průběhu večera je pro vás připraven zajímavý doprovodný program. Nasnoubili jsme pro vás skvělé plantážní čokolády z Čokoládovny Fikar s vybranými moravskými víny. Některé z popsaných kombinací ochutnáte v průběhu večera v rámci řízené degustace ve stoje

Chcete pomoci ženám s rakovinou prsu? My ano a děláme to dlouhodobě. Na všech Královských koštech můžete přispět na Mamma HELP – pacientské sdružení žen s onemocněním rakovinou prsu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 1. 2020