Úvod > Aktuality > Užijte si valentýnský taneční večer na Labi
Sladký Valentinský tanecní vecer s plavbou po Labi
"> Sladký Valentinský tanecní vecer s plavbou po Labi
Zážitky

Užijte si valentýnský taneční večer na Labi

  • Vydáno9. února 2015
Děčínská Labská plavební společnost pořádá o tomto víkendu valentýnskou plavbu po Labi. K romantické atmosféře hraje živá hudba s praxí na zaoceánském parníku.
Sladký Valentinský taneční večerValentýnský taneční večer s romantickou plavbou, skvělým jídlem, bohatým výběrem nápojů a míchaných drinků a tancem do pozdních nočních hodin, proběhne 14. února.

V Děčíně začíná akce v 17:30 hodin. Loď vyplouvá od zámku ze Smetanova nábřeží v 18 hodin. V ceně je plavba s živou hudbou, večeře o dvou chodech, sladký raut s čokoládovou fontánou a sklenka vína na přípitek. Užijte si příjemné chvíle na svátečně vyzdobené lodi. Nebude chybět ani sklenka vína na uvítanou.

Jak koupíte lístek a rezervujete své místo?  Rezervace přijímáme na telefonu 778 003 737,725 933 730 a e-mail: info@lodidodrazdan.cz, plavbydresden@seznam.cz.
Lodí z Děčína do Hřenska a zpět

Lodí z Děčína do Hřenska a zpět

Vydejte se na plavbu do brán Českého Švýcarska a nechte se okouzlit z palub našich lodí Labským kaňonem. Z paluby můžete pozorovat krásu labského kaňonu, ale i cyklisty a in-linové jezdce, kteří využívají dlouhé trasy právě podél toku Labe.

Řeka Labe – jedna z největších řek a vodních cest Evropy

Řeka Labe – jedna z největších řek a vodních cest Evropy

Řeka Labe pramení v Krkonoších, na místě zvaném Labská louka ve výšce 1384 m n. m. V Čechách je její tok dlouhý 358,3 km, než se však dostanou její vody do Severního moře, urazí celkem 1154 km.