!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Unikátní vodní skluzavka a venkovní bazén u hotelu Vega v Luhačovicích láká k letním radovánkám
Unikátní vodní skluzavka a venkovní bazén u hotelu Vega v Luhačovicích láká k letním radovánkám
"> "> "> "> ">
Letní sporty

Unikátní vodní skluzavka a venkovní bazén u hotelu Vega v Luhačovicích láká k letním radovánkám

Vydáno 13. srpna 2020
Hledáte v létě adrenalinové dobrodružství? Najdete jej v bývalém zorbingovém korytě v Hotelu Vega nedaleko Luhačovic, které se přeměnilo na přírodní vodní skluzavku! Tato skluzavka měří 150 m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec a nabízí to nejlepší adrenalinové osvěžení v letních dnech!
Hotel VegaV bývalém zorbingovém korytě Hotelu Vega byla pro hosty, ale také širokou veřejnost, vystavena roku 2013 přírodní vodní skluzavka! Tato skluzavka měří 150 m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec. Unikátní vodní atrakce má především zábavní charakter, zabaví se na ní děti i dospělí! Skluzavka má dojezdový bazének s vodou pro hladký dojezd a provoz na atrakci kontroluje plavčík tak, aby bylo vše maximálně bezpečné. Jezdí se na nafukovacím kruhu, a to rychlostí až 9,5 metru za sekundu.

Součástí vodní skluzavky je také opalovací písečná pláž s lehátky a deštníky. U pláže najdete i převlékací kabinku. Jako převlékárnu můžete také využít dámské i pánské šatny u vnitřního bazénu hotelu.
 

Osvěžení i výhled ve venkovním bazénu

Hotel Vega venkovní bazénKromě skluzavky je v areálu také venkovní bazén, který se nachází za hotelem. Jedná se o celonerezový venkovní bazén s infinity hranou o rozměrech 15 x 4 m. Nově se také u bazénu a přilehlého startu již zmiňované skluzavky nachází občerstvovací bufet, kde zaženete žízeň i potěšíte své chuťové pohárky. Pokud se tedy v letošním roce nechcete tlačit na přeplněných velkých koupalištích, vodní skluzavka společně s novým bazénem na Hotelu Vega je pro vás to pravé ořechové! Průzračná voda, vodní skluzavka, dokonalý výhled, nádherná příroda a vše potřebné na jednom místě – to je tip pro letošní vodní radovánky!
 
Celodenní vstupné
, zahrnující vstup na skluzavku i do bazénu, činí 160 Kč. Celodenní vstup pouze do bazénu je za 80 Kč. Otevřeno je v létě denně od 10:00 do 18:00 hodin. Ale pozor, v době od 9:00 do 10:00 a od 18:00 do 19:00 je bazén rezervován pouze pro ubytované hosty.
Nejdelší přírodní vodní skluzavka v ČR v Hotelu Vega v Luhačovicích

Nejdelší přírodní vodní skluzavka v ČR v Hotelu Vega v Luhačovicích

V bývalém zorbingovém korytě v Hotelu Vega najdete přírodní vodní skluzavku! Tato skluzavka měří 150 m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec a nabízí to nejlepší adrenalinové osvěžení v letních dnech!

Hotel Vega - sport a wellness v Luhačovicích

Hotel Vega - sport a wellness v Luhačovicích

Prostředí areálu Hotelu Vega v Luhačovicích je ideální pro rodinné a aktivní pobyty. Prostředí hotelu nabízí dětské venkovní hřiště, prostorný vnitřní dětský koutek a spousty sportovišť pro celou rodinu v příjemném prostředí Bílých Karpat u lázní Luhačovice.

Další aktuality

16.1.
2021
Ski areál Razula zve na svah sáňkaře i běžkaře

Ski areál Razula zve na svah sáňkaře i běžkaře

Východní Morava | Zimní sporty
13.1.
2021
V hřebčíně Napajedla se narodilo první letošní hříbátko

V hřebčíně Napajedla se narodilo první letošní hříbátko

Východní Morava | Letní sporty
21.12.
2020
Kam vyrazit v okolí Zlína? Zkuste Tlustou horu

Kam vyrazit v okolí Zlína? Zkuste Tlustou horu

Východní Morava | Příroda