Úvod > Aktuality > Chystá se Masters of Rock, největší rockový open-air festival v České republice
Masters of Rock, Vizovice, kudyznudy
"> Masters of Rock, Vizovice, kudyznudy "> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Chystá se Masters of Rock, největší rockový open-air festival v České republice

  • Vydáno4. července 2022
Už XVIII. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 7. do neděle 10. července 2022 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Tradičně se na Valašsko kromě domácích příznivců mnoha rockových a metalových žánrů vydají i fandové z více než 36 zemí světa. Rozhodně se můžou těšit na skvělé hudební zážitky a také na vynikající atmosféru!
Festival Masters of Rock letos nabídne na dvou pódiích vystoupení 76 kapel z 15 zemí! Mezi hlavní hvězdy festivalu budou letos patřit legendární heavymetaloví Judas Priest, kteří oslaví své 50. výročí velkou a sobotní slavnostní megashow! Nebudou chybět ani finští symfoničtí metalisté Nightwish nebo německá formace Heaven Shall Burn, která hraje melodický death metal.

Oblíbený festival metalové a rockové hudby otevře ve čtvrtek 7. července v poledne domácí kapela Fleret. Vrcholem prvního dne festivalu by měla být večerní vystoupení finské rockové skupiny Lordi a brazilské metalové stálice Sepultura.

Judas PriestV pátek bude podium patřit kapelám Beast in Black, australsko-americké rockové skupině The Dead Daisies a italské gothicmetalové kapely Lacuna Coil. Sobota přiláká fanoušky skotské folk a powermetalové kapely Alestorm nebo švýcarských rockerů Gotthard. V neděli se na pódiu objeví kanadská deathmetalová skupina Kataklysm nebo americké thrashmetalové skupiny Exodus a Testament.

Fanoušci se dále mohou těšit na vystoupení kapel: Revoltons (IT), Midnight Madness, Kryptor, Pryor, Cerberos, Hairy Groupies, Hand Grenade, Perseus, Menhir, Solar System, Hard Balls, Five Ways to Nowhere (IT), Hamr, Sezarbil, H.I.B., Meat Mincer, Revolvo (NL), Loretta, Fat Bat, Roxor, Tezaura, Rimortis, Toxic People, Vanguard, Argos, Pefr Jam, Scabbard, Vanaheim, Manual, Snaefell, Alžběta a další muzikanty.
 

Zábava ve festivalovém městečku a nové parkování

Master oif RockKromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další "atrakce", které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínskuupravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí. Stanování zdarma bude k dispozici i letos. A parkování na Masters of Rock? Letos žádný problém! Novinkou je velkokapacitní nehlídaná odstavná ploch, která se nachází za areálem firmy Sykora. Do areálu Masters of Rock – VSTUP 1 je to pěšky cca 500 m po asfaltové komunikaci. Odstavná plocha je zpoplatněna částkou 600 Kč/celý festival (platí od 6. 7. 2022 –11. 7. 2022). Přímo na místě půjde zakoupit také jednodenní parkování za 200 Kč.
Návštěvnické centrum Vizovice – Exkurze s chutí a vůní slivovice

Návštěvnické centrum Vizovice – Exkurze s chutí a vůní slivovice

Smyslem exkurzní trasy je seznámení veřejnosti s hlavními principy výroby, historií a tradicí firmy Rudolf Jelínek jako významného českého výrobce a exportéra v oblasti výroby alkoholických nápojů.