Úvod > Co chcete dělat? > Nejdelší přírodní vodní skluzavka v ČR v Hotelu Vega – v sezóně 2022 skluzavka není k dispozici
Nejdelší přírodní vodní skluzavka v ČR v Hotelu Vega – v sezóně 2022 skluzavka není k dispozici
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Nejdelší přírodní vodní skluzavka v ČR v Hotelu Vega – v sezóně 2022 skluzavka není k dispozici

V bývalém zorbingovém korytě v Hotelu Vega se nachází přírodní vodní skluzavka! Měří 150 m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec. V sezóně 2022 je však uzavřena.

V bývalém zorbingovém korytě Hotelu Vega byla pro hosty, ale také širokou veřejnost, vystavena přírodní vodní skluzavka! Tato skluzavka měří 150 m a tím se řadí mezi jedinečné objekty v České republice, je to totiž nejdelší skluzavka svého druhu vůbec.

Tato vodní atrakce má především zábavní charakter, zabaví se na ní děti i dospělí! Součástí vodní skluzavky je také opalovací písečná pláž s lehátky a deštníky. U pláže najdete i převlékací kabinku. Jako převlékárnu můžete také využít dámské i pánské šatny u vnitřního bazénu hotelu.

Otevřeno je pouze za příznivého počasí a dle poptávky (podmíněno alespoň skupinkou 5 osob). Poptávat a rezervovat jízdy můžete přímo na recepci, kde si také můžete jízdy zakoupit. Vstupné je 20 Kč za jízdu. Při zakoupení 10 jízd máte volný vstup do vnitřního bazénu hotelu.
 

Venkovní bazén

Za hotelem u startu přírodní vodní skluzavky hotel Vega vybudoval celonerezový venkovní bazén s infinity hranou! Bazén má rozměry 15x4 m. Nově se také u bazénu a přilehlého startu již zmiňované skluzavky nachází občerstvovací bufet, kde zaženete žízeň i potěšíte své chuťové pohárky. Samozřejmostí je převlékárna, sprchy a sociální zařízení. Užijte si průzračnou vodu, vodní skluzavku, dokonalý výhled, nádhernou přírodu na jednom místě.

Ubytování a restaurace v okolí

Autocamp Luhačovice

Autocamp Luhačovice

Pozlovice, Zlínský kraj