Úvod > Aktuality

Aktuality Olomoucký kraj

Kempy najdeme většinou v blízkosti rybníků, přehrad a vodních nádrží a nabízí ubytování v chatkách, menších budovách nebo stanech. Jsou proto vhodné především na letní dovolenou a většina z nich mimo sezónu nefunguje. Disponují ale také volnou plochou a zázemím pro karavany a obytné vozy, takže zde můžete zastavit a přenocovat v rámci vaší naplánované cesty. V areálu je možné využít sprchy, půjčovny vybavení pro vodní sporty, restaurace nebo stánky s drobným občerstvením. Kempy jsou díky nižší ceně za ubytování oblíbené zejména u rodin nebo vícečlenných skupin, které spolu tráví dovolenou a portál Kudy z nudy vám přináší tipy na ty nejlepší z nich.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Olomoucký kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Kempování v Česku: 10 tipů, kam do kempu v Olomouckém kraji

Patříte k milovníkům volného pohybu v přírodě, ke kterému patří i kempování? Naplánujte si dovolenou v těch nejlepších kempech Olomouckého kraje – na střední Moravě a v Jeseníkách. Přinášíme vám tipy na ubytování v Hrubém Jeseníku, rovinách Hané či v Litovelském Pomoraví. Letošní léto v kempu bude nezapomenutelné!
Olomoucký kraj | Ubytování