Úvod > Aktuality > Techmania pro vás připravuje každý den show, v příštím roce nabídne permanentku za 1 Kč na den
Kultura

Techmania pro vás připravuje každý den show, v příštím roce nabídne permanentku za 1 Kč na den

  • Vydáno21. listopadu 2015
S permanentkou na rok 2016 za 1 Kč! Stovky interaktivních exponátů, gyroskop, 3D planetárium, programy v dílnách a laboratořích, krátké filmy promítané na obří interaktivní globus nebo zábavné vědecké show – to je Techmania Science Center v Plzni. Co obsahuje roční permanentka? Neomezený počet vstupů do všech expozic i slevy na programy v laboratořích.
Techmania science center je založeno na expozicích složených z interaktivních exponátů, které herní formou přibližují určitý matematický či fyzikální princip. Interaktivnost spočívá v tom, že návštěvník svojí činností exponát "rozhýbe", tak aby se prostřednictvím daného děje ukázal vlastní princip. Učení je zde postaveno na vlastním prožitku – zkušenosti.

Nově science centurm zavádí neomezený počet vstupů do všech expozic.

Novinka pro rok 2016 vyjde děti na pouhou 1 Kč na den. Dětská permanentka bude stát 360 Kč, dospělí zaplatí 660 Kč. Cena rodinné permanentky bude 1680 Kč. Návštěvníci díky permanentce zároveň získají slevu 30 Kč pro jednotlivce nebo 90 Kč pro rodinu na programy v laboratořích, dílnách a 3D Planetáriu.
První české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

První české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! V Techmanii Science Centra v Plzni můžete zavítat do supermoderního 3D planetária, prvního svého druhu v České republice, které nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů nebo hmyzu.

Techmania Science Center v Plzni

Techmania Science Center v Plzni

Techmania v Plzni nabízí stále nové interaktivní expozice a vědeckotechnické show. Kromě toho můžete v protější budově navštívit i 3D planetárium.