Úvod > Aktuality > Sraz Harley-Davidson se koná opět v Praze!

Sraz Harley-Davidson se koná opět v Praze!

Vydáno 4. července 2019 Životní styl
Harley-Davidson se opět chystá do Prahy! V termínu 5. až 6. července 2019 sjede více než 60 tisíc motorkářů z celého světa na holešovickém Výstavišti, kde bude k vidění největší výstava Harleyů u nás. Bezplatné testovací jízdy, česká premiéra prvního sériového elektrického stroje H-D LiveWire, koncerty, galavečer thajského boxu, výstavy, soutěž o nejlepší upravený motocykl a tradiční spanilá jízda Prahou – takové budou Prague Harley Days 2019.
Harley DavidsonNezáleží, na čem jezdíte nebo jestli vůbec jezdíte... Tohle bude oslava klukovských snů, touhy po svobodě a volnosti na dvou kolech, která spojuje generace i světadíly. Proto se přidejte se 5. až 6. července 2019 k oslavám Harley-Davidson a užijte si nezapomenutelnou párty v srdci Evropy plnou motocyklů, hudby, zábavy a skvělých lidí ze všech koutů světa!
 
Srdcem oslav bude Výstaviště HolešovicePraze 7. Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Letošní Prague Harley Days budou mít co nabídnout jak těm, pro které se jízda na motocyklu stala životním stylem, tak návštěvníkům, kteří se k aktivní jízdě teprve chystají nebo se jim zkrátka atmosféra nezávislosti a individualistického přístupu k životu líbí bez ohledu na jejich vztah k motorismu. K dispozici bude totiž řada testovacích strojů, výstavy nových i historických motocyklů nebo vystoupení motocyklových kaskadérů, ale také soutěž o nejpůsobivější upravený motocykl, galavečer Muay Thai a nespočet dalších atrakcí.
 

Spanilá jízda Prahou se pojede v sobotu

Harley PrahaPodobně jako loni, i letos budou motory Harley-Davidson burácet Prahou, kterou by v jeden moment mělo projet více než 1 000 těchto legendárních strojů. Druhý den Prague Harley Days odstartuje totiž právě spanilou jízdou harleyů, jenž v sobotu 6. července vyrazí z holešovického výstaviště, podél nábřeží směrem do centra.

Startuje se v 10:00 na Letné (ulicí Milady Horákové) a pojede se přes Václavské náměstí, okolo právnické fakulty na náměstí Jana Palacha. Tam bude krátká zastávka. Poté Chotkovou ulicí, přes Letnou a zpět na holešovické Výstaviště.
Prague Harley Days 2020

Prague Harley Days 2020

6. ročník Prague Harley Days - 3. a 4. července, Výstaviště Holešovice, Praze. Dva dny plné zábavy, motocyklů, hudby a adrenalinu, kde si přijde na své každý!