Úvod > Aktuality > Na Lipně čeká děti lišák Fox a tři králové
Na Lipně čeká děti lišák Fox a tři králové
"> "> "> První a jediná stezka korunami stromu v Ceské republice je otevrená celorocne
Zimní sporty

Na Lipně čeká děti lišák Fox a tři králové

  • Vydáno3. ledna 2020
Na sobotu 4. ledna naplánoval překvapení pro všechny děti oblíbený maskot areálu lišák Fox. Připravena je oblíbená akce s názvem Tři králové ve Skiareálu Lipno. Ta začíná ve 14:00 hodin, děti se v salónku Chaty Lanovka dozví, jak to se třemi králi vlastně bylo, pomohou lišákovi Foxovi odstrojit stromeček a pěkně si zazpívají. Dějištěm každodenních animačních programů pro děti je právě lyžařské výukové hřiště Fox park, které je vybaveno pojízdnými koberci a výukovými pomůckami pro nejmenší lyžaře. Pro návštěvníky je Fox park otevřený zcela zdarma.
V sobotu 4. ledna 2020 ožije dětské lyžařské výukové hřiště Fox park návštěvou Tří Králů. Od 14:00 hodin se děti dozvědí jejich příběh, který jim podá formou pohádky maskot Skiareál Lipno lišák Fox. Od 14:30 hodin se pak děti mohou těšit na tradiční koledy, chybět nebude dětský punč a děti odstrojí vánoční stromeček.

Skiareál Lipno nabízí 4,1 km otevřených sjezdovek, na kterých leží 40 – 60 cm sněhu a v provozu jsou tři 4sedačkové lanovky a dva pojízdné pásy v dětském parku. Zároveň probíhá zasněžování zbylých sjezdovek.

Lyžaři mohou na Lipně využít i několik výhod. Například s kartou hosta Lipno.card získají 2 a vícedenní skipas o 20 % výhodněji. Do střediska jezdí skibusČeských Budějovic, z akterý dospělí zaplatí 70 kč, děti do 18 let, studenti a senioři nad 65 let mají skibus z Budějovic za dotované jízdné 17 Kč.
Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Naučná stezka Lipno – Frymburk

Naučná stezka Lipno – Frymburk

Naučná stezka Lipno vede mezi severní částí Lipno nad Vltavou a Frymburkem. Je jednosměrná a kopíruje až na jedno odbočení trasu žluté turistické značky. Trasa dlouhá 5,5 km začíná na parkovišti pod lyžařským areálem Kramolín a končí nad obcí Frymburk.

Lipno Rent – půjčovna sportovního vybavení na Lipně

Lipno Rent – půjčovna sportovního vybavení na Lipně

Na dovolenou na Lipně si nemusíte vozit s sebou žádné vybavení – půjčovna sportovního vybavení Lipno Rent je tady pro Vás každý den. V nabídce naleznete horská a treková kola, dětské vozíky Croozer, inline brusle, helmy, chrániče a veškeré cyklo/inline příslušenství.