!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lipno Rent - půjčovna sportovního vybavení na Lipně
Letní sporty

Lipno Rent - půjčovna sportovního vybavení na Lipně

Na dovolenou na Lipně si nemusíte vozit s sebou žádné vybavení – půjčovna sportovního vybavení Lipno Rent je tady pro Vás každý den. V nabídce naleznete horská a treková kola, dětské vozíky Croozer, inline brusle, helmy, chrániče a veškeré cyklo/inline příslušenství.
Největší půjčovnu sportovního vybavení na Lipensku najdete přímo na nové Jezerní cyklo/inline stezce u přístavu Marina Lipno. Vypůjčit si zde můžete elektrokola i in-line bruslení s holemi. 

Elektrokola
- vydejte se na projížďku po šumavských vršcích bez kapky potu! Nová elektrokola vás vyvezou pohodlně a bez dřiny i do kopců a tak si můžete v klidu vychutnávat lipenskou krajinu a panoramata. Exkluzivní hole pro nordic walking a nordic blading - vyzkoušejte severskou chůzi nordic walking nebo in-line bruslení s holemi. Pro tyto sporty vám půjčíme kompletní vybavení včetně helem a chráničů. Vyzkoušejte lipenskou specialitu - projížďku v rodinném elektročlunu Darato, jehož snadné ovládání zvládne i vaše dítě. Kromě jedinečných elektročlunů si můžete půjčit také další vodní plavidla jako plachetnice, katamarány nebo Hobie kajaky.
 

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Apartmán Lipno v obci Loučovice

Apartmán Lipno v obci Loučovice

Loučovice, Jižní Čechy