Úvod > Aktuality > Prohlédněte si výrobu sladké Marlenky
Prohlédněte si výrobu sladké Marlenky
"> "> ">
Zážitky

Prohlédněte si výrobu sladké Marlenky

  • Vydáno15. března 2019
Máte rádi Marlenku? Tedy, myšleno oblíbený medový dort Marlenka. Pak neváhejte a využijte nabídku řízené prohlídky výroby tohoto zázraku z medu a dalších sladkých výrobků firmy Miko International s.r.o. ve Frýdku-Místku. Společně s Beskydským informačním centrem Frýdek-Místek můžete každé pondělí, úterý, středu a čtvrtek absolvovat komentované prohlídky výrobního procesu, během které vás seznámí s historií a vývojem společnosti a budete mít možnost ochutnat všechny výrobky Marlenka. A nejen to, za zvýhodněnou cenu si je můžete také zakoupit.
MarlenkaPoodhalte tajemství "zázraku z medu", dortu Marlenka ve Frýdku-Místku, během komentované prohlídky výrobního procesu tohoto oblíbeného medového dortu. Každá prohlídka trvá asi 1,5 hodiny.

V podniku je otevřeno Návštěvnické centrum Marlenka. Máte jedinečnou možnost nahlédnout zde do "kuchyně" a podívat se, jak se vyrábí na unikátní výrobní lince medové dorty a také na to, jak se vyrábí kuličky Marlenka a další zdejší výrobky. Během prohlídky vás průvodci seznámí s historií a vývojem společnosti a ochutnáte všechny výrobky, včetně originální kávy Marlenka Café. Výrobní proces je vázán aktuálním výrobním plánem a je nezávislý na prohlídce, proto nelze předem zaručit, kterou část produkce během ní uvidíte. A na závěr prohlídky si za zvýhodněnou cenu můžete medové výrobky Marlenka také zakoupit.
 

Na kdy si objednat prohlídku

MarlenkaProhlídky probíhají každé pondělí od 14:00 hodin. V úterý a ve středu se můžete objednat na 8:30, 10:30, 13:00, 15:00 a 17:00 hodin. Každý čtvrtek se exkurze konají v 8:30, 10:30, 13:00 a v 15:00 hodin. Prohlídky do výroby je vždy nutné předem rezervovat. Telefonicky objednávejte prohlídky na čísle 595 177 406 nebo 734 412 657 od pondělí do čtvrtka 8:00 – 16:00 a v pátek 8:00 – 12:00 hodin. Objednávku lze provést také emailem na navstevnickecentrum@marlenka.cz.

Vstupné na prohlídku je pro dospělého 130 korun, ZTP 90 Kč a rodinné vstupné vyjde na 260 korun.
Za tajemstvím Marlenky – zázrakem z medu

Za tajemstvím Marlenky – zázrakem z medu

Poodhalit tajemství zázraku z medu, dortu Marlenka, můžete ve Frýdku-Místku, během komentované prohlídky výrobního procesu tohoto oblíbeného medového dortu.