Úvod > Aktuality > Přivítejte nový rok v Českém Krumlově!
Přivítejte nový rok v Českém Krumlově!
"> "> ">
Zážitky

Přivítejte nový rok v Českém Krumlově!

  • Vydáno29. prosince 2019
Neseďte na Silvestra doma! Rozlučte se s letošním rokem s grácií a velkolepě přivítejte nový rok! Ať už hledáte klidné, jedinečné místo pro oslavu v úzkém kruhu svých blízkých nebo místo, kde to žije a zábava je v plném proudu, zamiřte do Českého Krumlova. Do nového roku se město začne zvolna přesouvat 31. prosince, a to již ve 21.30 hodin, kdy na náměstí Svornosti zahrají českokrumlovské kapely.
Český KrumlovMěsto Český Krumlov se rozloučí s rokem 2019 a přivítá nový, kulturně bohatý rok 2020. Pokud dáváte přednost klidné, pohodové oslavě, tak si jistě vyberete některý z příjemných českokrumlovských hotelů nebo penzionů.

Chcete-li však nový rok oslavit ve víru zábavy, vydejte se do centra města. Oslavy na náměstí Svornosti budou problíhat formou veselice a koncertu kapely Element (21:30 – 1:30).

Kromě toho pro vás místní hotely, restaurace, hospůdky či bary připravili prvotřídní silvestrovské menu z českých, ale i zahraničních specialit. Svůj silvestrovský program můžete ještě obohatit o tématickou prohlídku města, expozicí v Hradním muzeu, návštěvou čokoládovny nebo diskotékou v Hostinci Depo.
Muzeum vltavínů v Českém Krumlově

Muzeum vltavínů v Českém Krumlově

Vltavíny – jediné šperkové kameny na světě, které vznikly dopadem meteoritu. V novém interaktivním muzeu prožijete celý jejich příběh, od vzniku planet a vyhynutí dinosaurů až po nejhezčí ukázky i záhady s vltavíny spojené.

Medvědárium Český Krumlov

Medvědárium Český Krumlov

Na českokrumlovském zámku láká návštěvníky kromě samotného zámku také pohled na medvěda hnědého, který je na zámku chován již od doby Rožmberků. Místní medvědárium nejvíce přitahuje malé návštěvníky zámku.

Krčma U dwau Maryí  v Českém Krumlově – ochutnejte, co jídávali naši předkové

Krčma U dwau Maryí v Českém Krumlově – ochutnejte, co jídávali naši předkové

Procházka po Českém Krumlově je sama o sobě zážitkem. Krčma U dwau Maryí nabízí neobvyklý gastronomický zážitek – chuťový návrat o několik století zpátky. Při přípravě jedinečných jídel tu pracují se surovinami jimiž se živili naši předkové.