Úvod > Aktuality > Oslavte Silvestr na Chateau Mcely
Oslavte Silvestr na Chateau Mcely
">
Lázně a wellness

Oslavte Silvestr na Chateau Mcely

Oslavte příchod Nového roku stylově. Vstupte do světa filmových reflektorů, do časů červených karafiátů, lokýnek, smokingů a krásných šatů. Připomeňte si oblíbené klenoty české a zahraniční filmografie slavné éry 30. let. Zahrajte si na hazardní hráče v mcelském casinu. Ochutnejte laskominy, pijte koktejly a staňte se alespoň na chvíli filmovými hvězdami starých časů.
Zarezervujte si Silvestrovský pobyt na zámku Mcely do 15. prosince a využijte tak poslední možnost rezervace za zvýhodněnou cenu.
 
Vyberte si z nabídky nejoblíbenějších dárků a vychutnejte si vánoční bonus v podobě dalšího zážitku navíc. Obdarujte své blízké romantickým pobytem, ochutnávkou gastronomie v restauraci Piano Nobile, odpočinkem v lázních Mcely Spa či přírodní kosmetikou Mcely Bouquet.
 
Čistě přírodní, ručně míchaná kosmetická řada Mcely Bouquet je nově v prodeji od 1. prosince v hotelu Mandarin Oriental Prague v kompletním provedení šestnácti produktů zahrnujících rituální, omlazujicí a léčivou péči celého těla. Nechybí ani originální bylinné dvouhodinové aromaterapie
 
Již podruhé letos přenese Chateau Mcely a svět vůní z lázní Mcely Spa do centra Prahy. V dočasném pop up shopu můžete zakoupit aktuální novinky i ostatní produkty kosmetické řady Mcely Bouquet a vybrané kousky z křišťálu a keramiky v designu Chateau Mcely. V sobotu 15. prosince Vvm od 14:00 do 16:00 hodin s výběrem produktů poradí sama autorka Mcely Bouquet, Inéz Cusumano.

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Další aktuality