Úvod > Aktuality > Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb
Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb
"> "> "> "> "> "> ">
Životní styl

Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb

  • Vydáno11. listopadu 2019
Místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb zahrnují hotely, penziony, restaurace, výrobci regionálních výrobků, muzea, zámky a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria. Tento certifikát potvrzuje, že se podniky snaží neustále zlepšovat a zdokonalovat se ve svém oboru a poskytují certifikovanou kvalitu služeb. Zákazník je pro ně na prvním místě a vy se tak nemusíte bát toho, že vám dovolenou zkazí třeba nepříjemný personál. Tak neváhejte a inspirujte se na cesty s Q!
Vydejte se do Plzně za poznáním díla Adolfa Loose

Vydejte se do Plzně za poznáním díla Adolfa Loose

Soubor osmi dochovaných bytových interiérů od Adolfa Loose je jedinečným architektonickým skvostem. Světoznámý architekt, považovaný za zakladatele moderní architektury, je v Plzni ve 30. letech 20. století navrhl pro místní židovské podnikatele. Na dvou prohlídkových trasách si můžete pod značkou Adolf Loos Plzeň pravidelně prohlédnout tři z nich. Nově je v nabídce i příležitostná trasa, která vás zavede do bytu rodiny Huga Semlera.

Znáte Technotrasu? Objevte osobitou krásu severomoravských a slezských technických památek

Znáte Technotrasu? Objevte osobitou krásu severomoravských a slezských technických památek

Technotrasa je virtuální neznačená trasa spojující zejména industriální atraktivity Moravskoslezského kraje. Zahrnuje nejen památky průmyslové revoluce, ale také vojenské nebo zemědělské objekty. Technotrasa představuje tyto památky neotřele, se zážitkem. Vnímat surový půvab i nepopiratelný a pokaždé svébytný genius loci přitom můžete všemi smysly. Na vzniku Technotrasy se podílí destinační agentura Moravian-Silesian Tourism, která je držitelem certifikátu kvality „Q“.

Objevujte chutě s Q

Objevujte chutě s Q

Vyrazte do regionů za ochutnáváním piva, za výjimečnými delikatesami nebo se prostě jenom zastavte na zákusek pro načerpání energie na další kilometry. Přinášíme vám několik tipů s „Q“ pro potěšení vašich chuťových buněk.

Mějte klidný spánek s Q

Mějte klidný spánek s Q

Vyrážíte na prodloužený víkend a přemýšlíte nad volbou ubytováním? Rádi bychom vám hledání trochu usnadnili. V seznamu níže naleznete podniky, které jsou oceněny značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb a o klidný spánek se tak bát nemusíte.

Relaxujte s Q

Relaxujte s Q

Nejen podzim se svými krátkými dny a zimou venku vybízí k tomu, abychom zpomalili, nadechli se a nabrali nové síly – to je důležité po celý rok! Proto vám přinášíme inspiraci na wellness a relaxační centra, ve kterých si zajisté odpočinete a načerpáte nové síly! Tato místa jsou oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb a vy se tak můžete poddat plné relaxaci.

Sportute s Q

Sportute s Q

Patříte k těm, kteří si výlet a dovolenou spojují jednoznačně se sportovními aktivitami? Potom vás zajisté potěší tipy na sportovní areály, kde se můžete vyřádit celý rok. Místa v seznamu jsou oceněná značkou „Q“, takže ty nejlepší podmínky k podání výkonu jsou zajištěny.

Vyrazte na výlet s Q

Vyrazte na výlet s Q

Příznivci kulturních výletů se mohou těšit na milý personál a skvělý návštěvnický zážitek – existuje celá řada zámků, hradů a muzeí a dalších atraktivit, které toto staví na první místo. Podívejte se, která místa jsou oceněná značkou Q a naplánujte svůj další výlet.

Inspirujte se na cesty za poznáním s Q!

Inspirujte se na cesty za poznáním s Q!

Chladné podzimní počasí vybízí k návštěvě muzeí a památek, ve kterých získáte nové poznatky, a navíc se schováte před zimou! Přinášíme vám inspiraci na místa, která jsou oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb.

10 tipů na jednodenní výlety s Q

10 tipů na jednodenní výlety s Q

Chcete navštívit nějaký zámek dříve, než začne zima a většina zámků bude mít zavřeno? Nebo máte náladu na výjimečný gurmánský zážitek? Případně byste se s rodinou rádi projeli krásnou krajinou na koni? Inspirujte se našimi tipy na 10 zajímavých výletů – věříme, že si mezi nimi najdete to pravé!