Úvod > Aktuality > Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb
Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb
"> "> "> "> "> "> ">

Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb

Vydáno 11. listopadu 2019 Životní styl
Místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb zahrnují hotely, penziony, restaurace, výrobci regionálních výrobků, muzea, zámky a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria. Tento certifikát potvrzuje, že se podniky snaží neustále zlepšovat a zdokonalovat se ve svém oboru a poskytují certifikovanou kvalitu služeb. Zákazník je pro ně na prvním místě a vy se tak nemusíte bát toho, že vám dovolenou zkazí třeba nepříjemný personál. Tak neváhejte a inspirujte se na cesty s Q!
Vydejte se do Plzně za poznáním díla Adolfa Loose

Vydejte se do Plzně za poznáním díla Adolfa Loose

Soubor osmi dochovaných bytových interiérů od Adolfa Loose je jedinečným architektonickým skvostem. Světoznámý architekt, považovaný za zakladatele moderní architektury, je v Plzni ve 30. letech 20. století navrhl pro místní židovské podnikatele. Na dvou prohlídkových trasách si můžete pod značkou Adolf Loos Plzeň pravidelně prohlédnout tři z nich. Provozovatelem prohlídkových tras je organizace destinačního managementu Plzeň – TURISMUS, která v loňském roce získala certifikát kvality „Q“.

Znáte Technotrasu? Objevte osobitou krásu severomoravských a slezských technických památek

Znáte Technotrasu? Objevte osobitou krásu severomoravských a slezských technických památek

Technotrasa je virtuální neznačenou trasou spojující zejména industriální atraktivity Moravskoslezského kraje, zahrnující nejen památky průmyslové revoluce, ale také vojenské nebo zemědělské objekty. Technotrasa představuje tyto památky neotřele, se zážitkem. Vnímat surový půvab i nepopiratelný a pokaždé svébytný genius loci přitom můžete všemi smysly. Na vzniku Technotrasy se podílí destinační agentura Moravian-Silesian Tourism, která je držitelem certifikátu kvality „Q“.

Objevujte chutě s Q

Objevujte chutě s Q

Vyrazte do regionů za ochutnáváním piva, za výjimečnými delikatesami nebo se prostě jenom zastavte na zákusek na cestě mezi Karlovými Vary a Božím Darem. Přinášíme vám několik tipů s „Q“ pro potěšení vašich chuťových buněk.

10 tipů na ubytování s Q

10 tipů na ubytování s Q

Vyrážíte na prodloužený podzimní víkend a přemýšlíte nad ubytováním, které zvolit? Rádi bychom vám hledání trochu usnadnili. V seznamu níže naleznete podniky, které jsou oceněny značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb. Značku získávají hotely, penziony, restaurace, výrobci regionálních výrobků, muzea, zámky a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria.

5 tipů na welness a relax s Q

5 tipů na welness a relax s Q

Podzim se svými krátkými dny a zimou venku vybízí k tomu, abychom zpomalili, nadechli se a nabrali nové síly. Ne vždy je to ale možné z pohodlí domova, proto vám přinášíme inspiraci na wellness a relaxační centra, ve kterých si zajisté odpočinete a načerpáte nové síly! Tato místa jsou oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb. Značku získávají hotely, penziony, restaurace, výrobci regionálních výrobků, muzea, zámky a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria.

5 tipů na lyžování s Q

5 tipů na lyžování s Q

Konečně nastal čas zimy a s ní spojeného lyžování! V seznamu níže naleznete inspiraci na skvělá lyžařská střediska, která jsou oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb. Značku získávají sportovní areály, penziony, výrobci regionálních výrobků, muzea a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria. Tento certifikát potvrzuje, že se podniky snaží neustále zlepšovat a zdokonalovat se ve svém oboru a poskytují certifikovanou kvalitu služeb.

Zajímavá místa k navštívení s Q

Zajímavá místa k navštívení s Q

Věděli jste, že nedaleko od centra Českého Krumlova můžete ochutnat jedinečný, ručně vyráběný, karamel podle České cechovní normy a že tuto karamelovnu můžete po domluvě navštívit? Nebo že v Ostružné je unikátní expozice hudebních nástrojů z celého světa, která obsahuje více než 700 ks hudebních nástrojů? Přinášíme Vám další seznam zajímavých míst k navštívení s Q!

Inspirujte se na cesty za poznáním s Q!

Inspirujte se na cesty za poznáním s Q!

Chladné podzimní počasí vybízí k návštěvě muzeí a památek, ve kterých získáte nové poznatky, a navíc se schováte před zimou! Přinášíme vám inspiraci na místa, která jsou oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb.

10 tipů na jednodenní výlety s Q

10 tipů na jednodenní výlety s Q

Chcete navštívit nějaký zámek dříve, než začne zima a většina zámků bude mít zavřeno? Nebo máte náladu na výjimečný gurmánský zážitek? Případně byste se s rodinou rádi projeli krásnou krajinou na koni? Inspirujte se našimi tipy na 10 zajímavých výletů – věříme, že si mezi nimi najdete to pravé!