Úvod > Aktuality > V pražském Beachklubu Ládví se chystá Taťka fest

V pražském Beachklubu Ládví se chystá Taťka fest

Vydáno 12. září 2019 Zážitky
V neděli 15. 9. od 14 do 18 hodin proběhne v pražském Beachklubu Ládví již čtvrtý ročník zábavného odpoledne pro tatínky s dětmi Taťka fest. Děti se mohou těšit na městskou policii, hasiče, popelářské vozidlo, beachvolejbal, soutěže, lasergame a mnoho dalšího!
Taťka festAkce pro všechny tatínky a děti, to je Taťka fest v Ládví, který si malí i velcí užijí v neděli 15. 9. od 14 do 18 hodin, v pražském Beachklubu Ládví.

Cílem akce je přiblížit rodičům a dětem v okolí, jak lze aktivně trávit na Praze 8 volný čas. V rámci programu se představí kroužky například plážového volejbalu a parkouru. Děti se mohou dále těšit na stanoviště s městskou policií, hasičským a popelářským vozem, divadlo a živou kapelu. Vstupné je pro všechny zdarma.

V rámci akce děti mohou díky finanční podpoře hlavního města Prahy získat špekáček nebo točenou zmrzlinu za splnění všech stanovišť na soutěžní kartičce.
Beachklub Ládví - plážový volejbal

Beachklub Ládví - plážový volejbal

Největší areál na plážové sporty v Čechách najdete v Praze v Ládví. Nabízí celkem 18 kurtů v létě, v zimě 9 krytých, 2 stoly na venkovní pingpong, obří trampolínu 9x11 metrů, nízké lanové centrum, dětské hřiště a další.