Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Beachklub Ládví – (nejen) plážový volejbal
Beachklub Ladvi beachvolejbal v Praze
Letní sporty

Beachklub Ládví – (nejen) plážový volejbal

Největší areál na plážové sporty v Čechách najdete v Praze v Ládví. Nabízí celkem 18 kurtů v létě a 9 krytých v zimě. V nově zrekonstruovaném zázemí je k dispozici cvičební sál, panoramatická sauna a restaurace. Venku jsou stoly na pingpong, obří nafukovací trampolína, dětské hřiště a další.
Největší beachvolejbalový areál v Česku je otevřený široké veřejnosti. K dispozici je 18 kurtů (v zimě 9 krytých). Pro děti jsou připravené beachvolejbalové kroužky, včetně pohybové přípravky pro nejmenší. Pro dospělé máme připravené tréninky a kempy pro všechny úrovně od začátečníků po pokročilé. Pro maminky – volejbalistky jsou připraveny beachvolejbalové kempy s hlídáním dětí.

Beachklub Ládví už není jen o volejbale. Od jara 2021 je zde nový cvičební sál pro skupinové lekce i dětské kroužky. Přijďte si k nám zkusit jógu, pilates, kruhový trénink nebo spoustu dalších aktivit. Pro děti máme připravené kroužky, mezi nimi můžeme zmínit například judo nebo parkour. Částečně se Parkour lekce odehrávají i venku, za nepříznivého počasí samozřejmě uvnitř.

Venku máme také novou obří trampolínu. Další novinkou je otevření restaurace, ve které je šéfkuchařem Josef Holkup a nabízí moderní českou kuchyni.

Pokud máte rádi wellness, určitě vyzkoušejte finskou saunu s panoramatickým výhledem na pláž nebo vířivku pod širým nebem.

Pěkný sportovní areál Beachklub Ládví leží 5 minut od metra C – Ládví.

Sv. Valentýn v Beachklubu Ládví

Ke svátku zamilovaných neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití. V restauraci Beachklub Ládví jsme pro vás připravili Valentýnské menu s luxusním dezertem v podobě krémového mascarpone s jahodami a čerstvou mátou. Večer pak můžete zakončit v privátní sauně.
Praha 8, Praha

Malý cukrář – kurz pečení pro děti

Přichystejte svým dětem originální a neopakovatelný zážitek. Vlastně opakovatelný. Dětské kurzy máme pestré a pokaždé trochu jiné. Kurz se koná v Kobylisích v naší sladké dílně.
Praha 8, Praha

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8 otevírá nejen pro obyvatele této městské části nové kluziště na koupališti v Ládví. Kluziště bude otevřeno do konce února 2023 v závislosti na počasí.
Praha 8, Praha

Noc domečků

Přespávací akce, která bude zaměřena na hry.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Privátní wellness v Beachklubu Ládví

Zarezervujte si privátně finskou saunu až pro 4 osoby s panoramatickým výhledem na pláž. V letní sezóně můžete nechat hýčkat bublinkami ve vířivce.
Praha 8, Praha

Cvičení pro maminky a pro děti v Praze

Jsme tu pro všechny maminky a děti, které si chtějí protáhnout svá těla, zablbnout a užít si legraci. Organizujeme lekce pro maminky, děti, sourozence.
Praha 8, Praha

Sladkosti s radostí – cukrářské kurzy

Organizujeme cukrářské kurzy pro dospělé i děti v Praze. Přijďte se odreagovat, vystoupit ze stínu a naučit se něco nového z cukrařiny. Zvládnete upéct a nazdobit krásný dortík, upečete si makronky, naučíte se kouzlit s trezírovacími špičkami, jak pracovat s čokoládou, budete umět skvělé pralinky.
Praha 8, Praha

Masáže v Beachklubu Ládví

Trápí vás bolesti svalů, jste po operaci, nebo jen chcete zrelaxovat? Chodíte k nám pravidelně do Beachklubu Ládví nebo bydlíte nedaleko na Praze 8? Vyzkoušejte novou službu relaxačních a zdravotních masáží a objednejte se k některému z našich zkušených masérů.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha

Pivovar Ládví Cobolis

Pivovar Ládví Cobolis vznikl v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.
Praha, Praha

Pivní rarity v pivovaru u Bulovky

Jsme v současné době jediní v Čechách, kteří točí pivo z dřevěného, vysmoleného sudu. Můžete ochutnat dokonce první zmrzlinu v Čechách, která se vyrábí z pivních ingrediencí.
Praha 8, Praha