!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Beachklub Ládví – (nejen) plážový volejbal
Životní styl

Beachklub Ládví – (nejen) plážový volejbal

Největší areál na plážové sporty v Čechách najdete v Praze v Ládví. Nabízí celkem 18 kurtů v létě, v zimě 9 krytých, 2 stoly na venkovní pingpong, obří trampolínu 9x11 metrů, nízké lanové centrum, dětské hřiště a další.
Kromě možnosti hry pro širokou veřejnost Beachklub Ládví otevírá beachvolejbalové kroužky a pro maminky – volejbalistky jsou připraveny beachvolejbalové kempy s hlídáním dětí.

Pěkný sportovní areál Beachklub Ládví leží 5 minut od metra C – Ládví. V areálu kromě sportu najdete i zázemí se šatnami a klubovou restaurací. Těšit se můžete na dobré točené pivo Gambrinus a Kofolu, ale i šťavnaté steaky a burgery.

Beachklub Ládví už není jen o volejbale. Od jara 2021 je zde nový cvičební sál pro skupinové lekce i dětské kroužky. Přijďte si k nám zkusit jógu, pilates, kruhový trénink nebo spoustu dalších aktivit. Pro děti máme připravené kroužky, mezi nimi můžeme zmínit například judo nebo parkour. Částečně se Parkour lekce odehrávají i venku, za nepříznivého počasí samozřejmě uvnitř.

Venku máme také novou obří trampolínu. Další novinkou je otevření restaurace, ve které je šéfkuchařem Milan Jantač a nabízí zvýhodněná polední meníčka nebo dětské porce.

Pokud máte rádi wellness, určitě vyzkoušejte finskou saunu s panoramatickým výhledem na pláž nebo vířivku pod širým nebem.
Zobrazit více