Úvod > Aktuality > Během dne dětský program a večer naturistickou párty připravil Aquapalace na sobotu
Relaxujte v Aquapalace
"> Relaxujte v Aquapalace "> Speciální vecer ve Vodním a Saunovém svete za svitu svícek "> Novorocní saunování pri svíckách
Životní styl

Během dne dětský program a večer naturistickou párty připravil Aquapalace na sobotu

  • Vydáno13. ledna 2015
Děti i dospělí si mohou užít báječnou sobotu v Aquapalace Praha. Pro děti bude během dne připravený zábavný program a pro dospělé večer bez plavek.
Přijďte a zahajte s Aquapalace Čestlice jako první karnevalové období. Pirátské přepadení plné adrenalinu a soutěží je připraveno na sobotu 17. ledna a neděli 18. ledna v Aquapalace Praha. Budou připraveny akce s animátory pro děti i dospělé, soutěže, výtvarný koutek, malování na obličej, aquazorbing a super dárky.

Naturistický večer v Aquapalace si můžete užít také v sobotu 17. ledna od 20:00 do 23:30 hod. Ve Vodním světě a Saunách bude připravena večerní párty. Celý areál Aquapalace od 20.00 hodin bude bez plavek.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality