Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít světovou módní přehlídku World Fashion show v Jindřichově Hradci
V Jindrichove Hradci probehne World Fashion show
"> V Jindrichove Hradci probehne World Fashion show "> Na módní prehlídku s doprovodným programem budou mít diváci vstup zdarma "> Predvádet módní oblecení bude více než 70 neslyšících dívek a chlapcu
Zážitky

Nenechte si ujít světovou módní přehlídku World Fashion show v Jindřichově Hradci

  • Vydáno21. července 2015
V Jindřichově Hradci proběhne 21. července World Fashion show u příležitosti konání Miss – Mister deaf world and Europe 2015. Předvádět módní oblečení bude více než 80 neslyšících dívek a chlapců z celého světa.

Módnmí přehlídkaNa této World Fashion show budou předvádět své módní oblečení i některé přední české slyšící Miss a modelky, aby tím každá vyjádřila svoji osobní podporu neslyšícím dívkám a chlapcům, ale i všem neslyšícím lidem ve světě.

Na módní přehlídku s doprovodným programem budou mít diváci vstup zdarma. Akce proběhne 21. července 2015 od 20.00 hodin v atriu Muzea fotografie a moderních obrazových médií.

Na World Fashion show 2015 bude předvádět módní oblečení více jak 80 neslyšících dívek a chlapců z celého světa (finalistů a finalistek Miss and Mister Deaf World and Europe 2015). Můžete se těšit na světovou módní show, přehlídku národních krojů a hudební vystoupení. Večerem bude provázet Lenka Vacvalová.

Hudební pavilon Rondel na zámku v Jindřichově Hradci

Hudební pavilon Rondel na zámku v Jindřichově Hradci

Hudební pavilon Rondel vznikl na závěr velkolepé přestavby starého hradu v reprezentativní, renesanční zámecké sídlo. Návrh stavby vytvořil pro Adama II. z Hradce italský architekt Baltazare Maggi a jejím hlavním stavitelem se stal Giovani Mario Faconi.

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci

Výstavní prostory Muzea fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci jsou zřízeny v bývalé Jezuitské koleji, která je sama o sobě významnou kulturní památkou.

Hrad a zámek Jindřichův Hradec – okouzlující gotické malby a renesanční arkády

Hrad a zámek Jindřichův Hradec – okouzlující gotické malby a renesanční arkády

Hrad a zámek v Jindřichově Hradci patří k nejrozsáhlejším památkovým komplexům v České republice. Na třetím nádvoří vás přivítají vznosné arkády a za nimi malý park, v němž stojí Rondel, jedna z nejpůvabnějších renesančních staveb v Česku. Každý okruh nabízí interiéry, které jsou k vidění jen zde.