Úvod > Aktuality > Nejmódnější hotel Evropy najdete v Praze
Nejmódnější hotel Evropy najdete v Praze
">
Lázně a wellness

Nejmódnější hotel Evropy najdete v Praze

  • Vydáno21. ledna 2012
Největší světový cestovatelský portál Tripadvisor vyhlašuje každý rok nejlepší hotely světa. Rok 2012 přinesl nečekaného vítěze, když se na první příčce v hlavní kategorii umístil The Phoenix Resort ležící na ostrově Ambergris Caye v Belize. Vystřídal tak pražský hotel U Zlaté studně, který byl první loni.
Česká republika získala letos titul nejmódnějšího hotelu v Evropě a také ocenění v podobě 10. nejlepšího hotelu na světě, kterým se stal hotel U Zlaté studně – loňský absolutní vítěz ankety. V rámci Evropy letos obsadil čtvrtou příčku.

Ovšem jedno prvenství se České republice podařilo letos získat. Módní špičkou mezi evropskými hotely se totiž stal pražský The ICON Hotel & Lounge. Na světě pak skončil na úžasné druhé příčce, když jej předběhl pouze Villa Zest Boutique Hotel z Kapského Města v JAR.

Mezi prvními 25 hotely se umístily další pražské hotely. Pražský hotel Aria, který už celou prestižní anketu jednou vyhrál, letos obsadil 16. místo v rámci Evropy. Alchymist Grand Hotel by měl být 19. nejluxusnějším hotelem na světě a Aparthotel City 5 se umístil mezi 25 nejvýhodnějšími hotely světa na 24. příčce.
The Icon – ikona designových hotelů v Praze

The Icon – ikona designových hotelů v Praze

Stylový, městský, moderní a pohodlný, novátorský a překvapující, The ICON Hotel & Lounge udává nový styl design hotelů v Praze. Zrelaxujte své tělo i duši v centru thajských masáží Zen Asian wellness přímo v hotelu.

Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně

Hotel Golden Well s restaurací Terasa U Zlaté studně

Hotel U Zlaté Studně je původní residence slavného astronoma Tychona Brahe situována do inspirativního prostředí Malé Strany. Nabízí 17 luxusně vybavených pokojů a 2 nádherné apartmány odrážející historii doby císaře Rudolfa II. Hotel okouzlí nejen nádhernými výhledy, ale také vyjímečným servisem.