Úvod > Aktuality > Na Stezce korunami stromů v Janských Lázních si užijete Den s Krakonošem
Na Stezce korunami stromů v Janských Lázních si užijete Den s Krakonošem
"> "> ">
Zážitky

Na Stezce korunami stromů v Janských Lázních si užijete Den s Krakonošem

  • Vydáno27. září 2021
Na svatého Václava 28. 9. 2021 láká všechny výletníky Stezka korunami stromů v Janksých Lázních na již tradiční sváteční Den s Krakonošem! Program začíná v 10:00 a končí v 17:00 hodin. Na Stezce potkáte nejen vládce hor Krakonoše, ale také zdejší maskoty Emila a Emilku.
Den s KrakonošemPokud přemýšlíte, kam vyrazit na svátek sv. Václava 28. září a chtěli byste dopřát dětem zajímavý zážitek v horách, přijďte na Stezku korunami stromů v Krkonoších, kde se bude konat Den s Krakonošem.
 
Krkonošská Stezka korunami stromů vám na konci září nabídne nejen procházku od kořenů až ke korunám stromů, ale i zajímavé zpestření. Den s Krakonošem je již tradiční akcí, která se koná v den státního svátku, v úterý 28. září. Během dne potkáte na Stezce o délce více jak 1 500 m kromě Krakonoše i s maskoty Stezky Emilem a jeho partnerkou Emilkou.

den na stezce krkonošeTi všichni budou zpříjemňovat návštěvníkům jejich procházku a rádi se s dětmi i dospělými vyfotí. Pro opravdové milovníky našich hor bude ve výstupní hale Stezky informační stánek Správy krkonošského národního parku s mnoha zajímavými informacemi o našem nejvyšším pohoří.
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Vyhlídková věž, která nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem.

Další aktuality

16.10.
2021
Ve Dvoře Králové se v sobotu poběží Safari běh

Ve Dvoře Králové se v sobotu poběží Safari běh

Krkonoše a Podkrkonoší | Příroda
15.10.
2021
10 tipů, kam v Krkonoších s dětmi

10 tipů, kam v Krkonoších s dětmi

Krkonoše a Podkrkonoší | Zážitky