Úvod > Aktuality > Na Starých Hradech vás čekají čerti a čertice ze starohradských pohádek
Na Starých Hradech vás čekají čerti a čertice ze starohradských pohádek
"> "> ">

Na Starých Hradech vás čekají čerti a čertice ze starohradských pohádek

Vydáno 27. listopadu 2019 Památky
Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků! O víkendu 30. listopadu a 1. prosince 2019 bude pro děti i dospělé připraven bohatý program. Těšit se můžete třeba na čtení z Velké knihy hříchů, ochutnávku čertovské medoviny a pekelně dobrých bonbónů nebo hrátky s čerty a pekelné překvapení pro děti i dospělé!
Vánoce na Starách HradechNa zámku Staré Hrady přichystali bohatý program Čerti a čertice ze starohradských pohádek pro děti i dospělé. Akce proběhne o víkendu 30 listopadu a 1. prosince 2019.

Pekelná překvapení, zábava a hry s čerty nudou probíhat pro děti i dospělé po celý den. S opravdovým čertem, čerticí nebo veselou princeznou pak můžete navštívit starohradské peklo v Zámeckém pohádkovém sklepení. Tam zjistíte, kdo je to vlastně čertenice, jak vypadá čertí domácnost, kdo spravuje čertovské komíny, kde se čertíci učí čarovat a kdo ve skutečnosti peklu vládne. Kromě čertů a čertíků tu na vás čekají i draci, obři, vodníci, víly, skřítkové a spousta dalších pohádkových kamarádů.

Na hradě a zámku Staré Hrady vám čerti a čertice představí na třicet druhů draků a dráčků, vílu Vitamínu a skřítky Baciláky a zavedou vás i do komnaty samotného Dračí krále Rozumbraďáka XVI.
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína - hned vedle městečka Libáň. Bohatý program zde nabízí pět pohádkových prohlídkových okruhů a 2 historické prohlídkové okruhy. Provedou vás živé pohádkové bytosti v rolích průvodců.