Úvod > Aktuality > Na rodinnou dovolenou do Luhačovic
Na rodinnou dovolenou do Luhačovic
">
Příroda

Na rodinnou dovolenou do Luhačovic

  • Vydáno4. července 2011
Nevíte kam vyrazit na dovolenou s dětmi? Zajeďte si do lázní Luhačovice. Pobyt v těchto malebných moravských lázních totiž není jen pro ty, kteří se zde léčí, ale také pro celé rodiny. Lázeňský hotel Vila Antoaneta navíc myslí i na maminky a tatínky, kteří si chtějí odpočinout a zapomenout na každodenní starosti. Pobyt si užijí oni i jejich děti.
Právě dětem totiž nabízí hotel Vila Antoaneta bohaté vyžití. Vzniklo zde velké zázemí určené pro děti – od batolat až po školáky. V areálu hotelového komplexu je k dispozici vodní relaxační centrum se dvěma bazény, whirlpoolem a parní lázní. V hotelové zahradě je moderní dětské hřiště s různými atrakcemi. Během pobytu si rodiče užijí nejrůznější procedury, kterých je v nabídce více než šest desítek. Na pokojích nechybí mísa ovoce. V průběhu prázdnin jezdí po městě lázeňský vláček, dále je možné si zajet na individuální celodenní výlet do ZOO Lešná ve Zlíně. Dopravu z hotelu i zpět vám zajistí na recepci.

Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Další aktuality