Úvod > Aktuality > Na Lipně otevřeli nové Hopsárium, kde se pobaví celá rodina
Na Lipně otevřeli nové Hopsárium, kde se pobaví celá rodina
">
Zážitky

Na Lipně otevřeli nové Hopsárium, kde se pobaví celá rodina

  • Vydáno2. června 2013
Na Lipně otevřeli na den dětí první a jediné Hopsárium na Lipensku. Těšit se můžete například na prolézací věž se skluzavkou skoro až do bazénu nebo na venkovní část s adrenalinovou sjezdovkou.
Hopsárium LipnoHopsárium se nachází v budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou. Za každého počasí na Lipně najdete pro děti prostor pro aktivní zábavu.

Můžete se těšit na prolézací věž se skluzavkou skoro až do bazénu, střílecí děla a fontánu na pěnové míčky, nafukovací skluzavku, klokana se zavírací kapsou a batolecí koutek.

Součástí Hopsária je bistro s občerstvením. Součástí je také venkovní část s adrenalinovou sjezdovkou pro nafukovací kruhy a dráhou pro šlapací auta, která jsou i pro dospělé, která bude otevřena během června 2013.

Podobné Hopsárium najdete také v Českých Budějovicích a Hradci Králové.
Active Park Lipno – to musíte zažít

Active Park Lipno – to musíte zažít

Plánujete aktivní rodinnou dovolenou? Jste rodina, která ráda vyzkouší něco nového a chce si užít společné chvíle? Máte rádi dny nabité novými zážitky a poznáním? Pak je tu pro vás Active Park Lipno, který nabízí aktivity pro celou rodinu.

Hopsárium Lipno – svět rodinné zábavy

Hopsárium Lipno – svět rodinné zábavy

Jedná se o první a jediné rodinné hřiště v oblasti Lipenska. Hopsárium se nachází v budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou. Za každého počasí na Lipně najdete pro děti prostor pro aktivní zábavu.

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.