Úvod > Aktuality > Mirakulum a Tankodrom Milovice vás zvou na Tankový den
Mirakulum a Tankodrom Milovice vás zvou na Tankový den
">
Zážitky

Mirakulum a Tankodrom Milovice vás zvou na Tankový den

  • Vydáno26. dubna 2017
Když spojí síly jeden z největších zábavních parků v České republice a tankodrom, který se nachází v místech, kde se na své bojové nasazení připravovalo rakouské, německé, československé a nakonec sovětské vojsko, tak výsledkem je nekonečné moře zábavy. Tohle moře zaplaví Milovice už v sobotu 29. dubna!
Tank MilovicePoslední dubnovou sobotu se v zábavním Parku Mirakulum a na milovickém Tankodromu koná Tankový den a Mirakulum k této příležitosti přichystalo překvapení v podobě kouzelníka a bubenické showrytmu brazilské samby. Kouzelník a klaun Roberto rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky.

Rytmická oslava s Tokhim a Groove Army začíná ve 13 a v 15 hodin a zapojit se do ní může opravdu každý. Při bubnování totiž všichni ladí a nikdo nehraje falešně. Stačí jen ve správný okamžik bouchnout... Komu se nechce bouchat, může zkusit ozvučnou trubku boomwhacker.
 

Novinky milovického Mirakula

MirakulumPro letošní sezónu – již pátou – vyrostla v Mirakulu řada novinek. Jednou z nich je osmá věž hradu. Nová mohutná věž uprostřed hradního nádvoří je spojovacím bodem všech ostatních věží. Zespoda nahoru je až do výšky několika metrů šroubovitě obtočená drátěným průlezem, což ji ještě více ozvláštňuje, hrad samotný byl vylepšen například o křivící zrcadla.

Letos poprvé také děti budou moci zavítat do dřevěné vesničky pro nejmenší návštěvníky. Jde o soustavu barevných domečků vzájemně propojených mostky a lávkami. Některé z domků mají vlastní téma a jsou třeba školou či obchodem, jiné slouží jako prolézačky a v dalších najdete velké herní prvky jako třeba otočné pexeso.
 

Úzkokolejkou na Tankodrom a zase zpět

Tankodrom Milovice a vláčekMezi Mirakulem a Tankodromem vás po necelé dva kilometry dlouhé úzkokolejce přepraví zdarma vlaky tažené parní lokomotivou z roku 1947. A co na vás čeká po příjezdu do vojenského parku? Jednoduše řečeno adrenalin: jízdy v bojovém vozidle pěchoty neboli BVP, vyhlídkové lety vrtulníkem... atp. Na programu jsou také bojové ukázky a komentované prohlídky vojenské techniky včetně letounu MIG-21, vrtulníku MI2 nebo tanku T55 a samozřejmě bude možné navštívit kopii americké vojenské základny z Vietnamu a vietnamskou vesnici.

Program proběhne od 10 do 17 hodin, Park i Tankodrom budou otevřené ještě o hodinu déle. Vlaky budou jezdit v intervalu 40 minut, poslední vlak z Mirakula odjede v 16:40 hodin, opačným směrem pak v 17:00 hodin. Po celý den budou oba areály, tedy Park Mirakulum i sousední tankodrom, přístupné za cenu jednoho.
Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality