Úvod > Aktuality > Kapela Please The Trees vystoupí a zasadí strom v Harrachově
Kapela Please The Trees zasadí  v Harrachove strom
"> Kapela Please The Trees zasadí  v Harrachove strom

Kapela Please The Trees vystoupí a zasadí strom v Harrachově

  • Vydáno18. května 2014
Už příští týden, tj. v pátek 23. 5. od 21 hodin v restauraci Varšavjanka vystoupí jedna z nejoriginálnějších českých kapel Please The Trees, která do Harrachova zavítá po svém turné v USA, kde stihla odehrát dvaadvacet koncertů a to během pouhých tří týdnů.

LípaKrom toho frontman kapely Václav Havelka je s Harrachovem spjat nikoliv jen připravovaným koncertem, ale navíc tu vyrůstal, takže se dá říci, že si přijede zahrát mezi své staré známé. Vždyť mnoho Harrachováků bylo u zrodu jeho hudební kariéry, kdy zde vystupoval se svou první kapelou Last Exit.

Kapela se s místem pořádání svého koncertu loučí netypickým, ale o to více milým způsobem – vysazením stromu, čímž se tímto aktem posvětí vztah kapely nejen s fanoušky, ale i místem, kde vystupovala. Takže ani Harrachov nebude výjimkou a bude se moci za týden v sobotu 24. května pochlubit tím, že má strom, konkrétně lípu, vysazenou kapelou Please The Trees. Sázení stromu proběhne v 10 hodin na Včelí stezce na Rýžovišti. Lípou se budou moci poté pokochat všichni návštěvníci harrachovské Včelí naučné stezky.

Please The Trees je českou indie kapelou, kterou tvoří členové pocházející z různých koutů České republiky s různorodým hudebním zázemím. V roce 2012 obdržela kapela hudební cenu Anděl v kategorii alternativní hudba.