!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zelenáčova šopa ve Zlíně
Gurmánská turistika

Zelenáčova šopa ve Zlíně

Hospůdka pivních speciálů, hudební a divadelní klub je místem, kde můžete ochutnat desítky různých piv, zažít živé koncerty, cestovatelské besedy, nebo divadelní představení pro děti i dospělé.
Kulturní programy jsou podporovány Kulturním fondem města Zlína. U zrodu vyhlášeného podniku před 26 lety i za jeho současnou dramaturgií stojí Martin Juřík, mezi přáteli známý pod přezdívkou Čurda. Je také tahounem zlínské kapely Podjezd.

V roce 2016 překonala hospůdka hranici ochutnaných více než 800 různých piv z více jak 160 minipivovarů a pivovarů. Kromě piva můžete v Zelenáčově šopě ochutnat také známé whiskey nebo rumy. V nápojovém lístku můžete dále vybírat z nealkoholických, teplých nápojů nebo například z vín či dalších lihov.

Nechybí ani kuchyně, která je v provozu každý všední den od 11 hodin. Ochutnat můžete pivní talíř, pečený uzený bůček s červeným zelím, smažený řízek a po předchozí domluvě i pečená koleny, žebra nebo tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové.

Zelenáčova šopa je nekuřáckou restaurací. K dispozici je salónek pro 30 osob a sál s kapacitou 60 míst. Můžete si také prostory pronajmout pro oslavy, svatby a večírky. Povolený vstup se psy.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019
27.8.
29.8.
Barum Czech Rally Zlín 2021

Barum Czech Rally Zlín 2021

Zlín, Východní Morava
19.7.
23.7.
Příměstský cyklo-tábor

Příměstský cyklo-tábor

Zlín, Východní Morava
15.4.
30.4.
Online festival Země neznámá ve Zlíně

Online festival Země neznámá ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
7.5.
14.5.
Zlin Design Week 2021

Zlin Design Week 2021

Zlín, Východní Morava