Úvod > Co chcete dělat? > Zelenáčova šopa ve Zlíně
Zelenáčova šopa ve Zlíně
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Zelenáčova šopa ve Zlíně

Hospůdka pivních speciálů, hudební a divadelní klub je místem, kde můžete ochutnat desítky různých piv, zažít živé koncerty, cestovatelské besedy, nebo divadelní představení pro děti i dospělé.
Kulturní programy jsou podporovány Kulturním fondem města Zlína. U zrodu vyhlášeného podniku před 26 lety i za jeho současnou dramaturgií stojí Martin Juřík, mezi přáteli známý pod přezdívkou Čurda. Je také tahounem zlínské kapely Podjezd.

V roce 2016 překonala hospůdka hranici ochutnaných více než 800 různých piv z více jak 160 minipivovarů a pivovarů. Kromě piva můžete v Zelenáčově šopě ochutnat také známé whiskey nebo rumy. V nápojovém lístku můžete dále vybírat z nealkoholických, teplých nápojů nebo například z vín či dalších lihov.

Nechybí ani kuchyně, která je v provozu každý všední den od 11 hodin. Ochutnat můžete pivní talíř, pečený uzený bůček s červeným zelím, smažený řízek a po předchozí domluvě i pečená koleny, žebra nebo tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové.

Zelenáčova šopa je nekuřáckou restaurací. K dispozici je salónek pro 30 osob a sál s kapacitou 60 míst. Můžete si také prostory pronajmout pro oslavy, svatby a večírky. Povolený vstup se psy.