Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Baltaci Atrium – komfortní ubytování v centru města Zlína
Přidat foto
Ubytování

Hotel Baltaci Atrium – komfortní ubytování v centru města Zlína

Městský typ hotelu – Hotel Baltaci Atrium**** Superior nabízí hotelové služby vysoké úrovně.

Hotel Baltaci Atrium disponuje 22 standardními pokoji, které doplňuje 6 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a vyhovují požadavkům i těm nejnáročnějším klientům.

Ubytovaní hosté, ale i veřejnost mohou navštívit wellness centrum – Světu saun se suchou finskou saunou a aromatizovanou párou se soldosem. V hotelu lze nalézt také doplňkové služby jako masérský salon, kadeřnické, nehtové a kosmetické studio. Všechny tyto služby jsou nabízeny i široké veřejnosti. 

Součástí hotelu jsou dva gastronomické provozy. V krásném vzdušném Café Atrium jsou denně servírovány hotelové snídaně nejen pro hotelové hosty. Restaurace Baltaci Zlín nabízí českou i mezinárodní kuchyni a pestrou nabídku moravských i zahraničních vín. Na své si přijdou i milovníci českého piva. Během pracovních dnů jsou zde podávány obědové menu.

Hotelové prostory jsou vhodným místem také pro konání nejrůznějších oslav, večírků, svateb a dalších společenských akcí až pro 200 osob, které vám budou připraveny na klíč přesně podle vašich přání. Uzavřeny mohou být všechny části hotelu tak, aby vaše akce dle jejího charakteru nebyla ničím rušena.

Parkovací místa na soukromém parkovišti hotelu nabízí rovněž možnost nabíjení elektromobilů (nabíjecí stanice typu Wallbox pro automobily Tesla a ostatní typy elektromobilů).

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Baltaci Zlín

Restaurace Baltaci Zlín

Zlín, Zlínský kraj
Comic Cone Foodtruck ve Zlíně

Comic Cone Foodtruck ve Zlíně

Zlín, Zlínský kraj
Hotel Ondráš v centru Zlína

Hotel Ondráš v centru Zlína

Zlín, Zlínský kraj
Restaurace Myslivna

Restaurace Myslivna

Zlín, Zlínský kraj