!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Baltaci Atrium - klid, pohoda a relaxace blízko centra města Zlín
Ubytování

Hotel Baltaci Atrium - klid, pohoda a relaxace blízko centra města Zlín

Moderní pětihvězdičkový Hotel Baltaci Atrium nabízí hotelové služby nejvyšší úrovně.

Hotel Baltaci Atrium disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.  

Ubytovaným hostům také zdarma slouží atraktivní prostory privátního wellness centra s velkým vířivým bazénem, suchou finskou saunou, aromatizovanou párou se soldosem. V hotelu lze nalézt také masérský salon, jehož služby jsou určeny jak pro hotelové hosty, tak pro veřejnost.  

Součástí hotelu jsou také gastronomické provozy. Těm dominuje Plzeňská restaurace, nabízející tradiční české speciality, stejně jako velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pokrmy jsou připravovány výhradně z vysoce kvalitních surovin, vynikající péče je věnována také nápojům. Gourmetské zážitky mohou hosté prožít v restauraci Café Atrium, která funguje přímo v hotelovém atriu pod prosklenou pyramidou. Obě restaurace slouží ubytovaným hostům i široké veřejnosti.  

Hotelové prostory jsou vhodným místem také pro konání nejrůznějších oslav, večírků, svateb a dalších společenských akcí až pro 200 osob, které vám budou připraveny na klíč přesně podle vašich přání. Využita může být Plzeňská restaurace, Restaurace Café Atrium či gentlemanský Piano bar, dobře poslouží i některé z menších salonků. Uzavřeny mohou být všechny části hotelu tak, aby vaše akce dle jejího charakteru nebyla ničím rušena.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 10. 2019
27.8.
29.8.
Barum Czech Rally Zlín 2021

Barum Czech Rally Zlín 2021

Zlín, Východní Morava
19.7.
23.7.
Příměstský cyklo-tábor

Příměstský cyklo-tábor

Zlín, Východní Morava
15.4.
30.4.
Online festival Země neznámá ve Zlíně

Online festival Země neznámá ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
7.5.
14.5.
Zlin Design Week 2021

Zlin Design Week 2021

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí